fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu

Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00

Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu Hakkında

Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu, 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Sabah 06.30 itibari ile eğitime başlayan okul, akşam 18.30 itibari ile eğitimi sonlandırır. Jimnastik, drama, akıl ve zeka oyunları gibi aktivite imkanları sunan okul, geniş bahçesi ve oyun alanlarıyla da öğrencilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Zihinsel ve fiziksel gelişim anlamında öğrencileri için sınırsız imkan sunmaktadır. Yabancı dil eğitiminin önemine dikkat çeken okulda İngilizce dersi de verilmektedir. Temizlik konusunda oldukça hassas olan okulun yemekhanesi mevcuttur. Okulda öğrencilere dinlenme fırsatı sunacak uyku odası da mevcuttur. Servis imkanıyla öğrencinin evin-okul arasında güvenilir şekilde yolculuk yapmasına olanak sağlamaktadır. Okulda bulunan mutfak atölyesiyle öğrenciler besin ve gıdalarla tanıştırılıp eğlenceli şekilde yaratıcılıkları arttırılmaktadır. Drama ve tiyatro dersleriyle öğrencinin girişkenliği ve sosyalliği arttırılmaktadır. Etkinliklerin bir çoğunda ödüllendirerek eğitim anlayışıyla öğrencilerin kazanma arzuları ön plana çıkartılmaktadır.

Yorumlar

  • sf

    2016 tanıştığım masal treni anaokulundan oğlum bu sene mezun oldu.şuan 2 arkadaşımın çocuklarınıda buraya yönlendirdim onlar memnuniyetiyle beraber inşaalah bu senede onlar mezun olacaklar verdiği eğitim ve güleryüzlü aile şirketi olduğu için teşekkür ederim.

  • bt

    Oğlumu 3 yaşındayken başlattık bu sene mezun oldu bizi okulda etkileyen en önemli faktör kurumsal bir aile şirketi olması güleryüzlü öğretmenleriyle müdürüyle servisiyle çok iyi konum olarak bize çok yakındı o yüzden 10/10 bir kreş güvenilir ve iyi bir eğitimin almasını istiyorsanız çocuklarınızı gönderebilirsiniz hiçbir özel günü kaçırmıyorlar unutmuyorlar her özelgünde bir etkinlik yapıyorlar

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Masal Treni Sanatoryum Anaokulu İletişim Bilgileri

Karargahtepe Mahallesi Sanatoryum Caddesi No:3 - Keçiören
0 312 963 0852
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum