fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bonbon Kids Anaokulu

Özel Bonbon Kids Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Bonbon Kids Anaokulu Hakkında

2 ile 6 yaş arasındaki çocuklara eğitim veren Özel Bonbon Kids Anaokulu İstanbul Sarıyer'de eğitim öğretim vermektedir. Kurumda zekayı, beceriyi, yeteneği, dil gelişimini, insanı değerleri, sporu, sanatı üstün kılmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Kurum her çocuk farklıdır ve çok özeldir anlayışı ile yola çıkmıştır. Kurum çocukların kendini ifade etme biçimlerini, ilgi alanlarını, becerilerini, yeteneklerini dikkate alarak eğitim anlayışını şekillendiriyor. Kurumda her çocukla sürekli iletişim kurulmakta ve onların okul ortamına hızlıca alışmaları sağlanmaktadır. Kurumda çocuklara küçük yaşlardan itibaren gerekli bilgi, beceri, tutum ve davranışları kazandırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Çocukların eleştirel düşünme, işbirliği yapma, iletişimi kuvvetli bireyler yetiştirme, yaratıcılıklarını kullanma becerileri üzerinde durulmaktadır. İnsani değerleri benimseyen, doğaya saygılı, paylaşımcı, öz güven sahibi, paylaşımcı çocuklar yetiştirmek kurumun öncelikleri arasında bulunmaktadır. Özel Bonbon Kids Anaokulu 'nda fen ve doğa, drama, anadil etkinlikleri, öz bakım becerileri geliştirme etkinlikleri, İngilizce eğitimi, matematik eğitimi, özel gün ve haftalar kutlamaları gibi çalışmalar büyük bir özenle gerçekleşmektedir. Aile katılımının çocukların başarısını etkilediği görüşü savunulan anaokulunda eğitim ortamlarının zenginleştirilmesinde aile faktörü kullanılıyor. Kurum eğitim anlayışını kendi değerleri ile şekillendirmektedir. Kurumda uygulanan eğitim anlayışı İtalya da geliştirilen Reggio Emilia ve Montessori anlayışlarıyla paralellik taşımaktadır. Kurumda verilen anadil eğitiminde çocukların hayallerini kendi dilleriyle anlatabilmeleri için dil gelişimlerini olumlu yönde etkileyen projeler uygulanmaktadır. Özel Bonbon Kids Anaokulu 'nda yabancı dil eğitiminde İngiltere’nin önemli yayınlarını referans alan dil programı uygulanmaktadır. Çocuklar için hem eğitici hem eğlendirici matematik etkinlikleri yapılmaktadır. Drama etkinlikleri ile çocukların fiziksel, psiko-motor, zihinsel, sosyal-duygusal, dil gelişimleri ileri seviyelere taşınmaya çalışılıyor. Müzik eğitimi profesyonel eğitmenler eşliğinde veriliyor. Kurumda ebru, kolaj, kuru boya, sulu boya, pastel boya, mandala, yırtma-yapıştırma, artık materyal ve birçok çalışmayla çocukların hayal güçleri ve psiko motor gelişimleri desteklenmektedir. Beden eğitimi etkinlikleriyle çocukların sporla uğraşmayı yaşam felsefesi haline getirmesi hedefleniyor. Özel Bonbon Kids Anaokulu 'nda çocuklara verilen abartılı eğitimden kaçınılmakta ve çocukları anlamaya yönelik, çocuk merkezli programlar geliştirilmektedir. Okulda yemekler yemekhanede hazırlanmaktadır. Gün içerisinde sabah, öğle ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün yemek imkanı sunulmaktadır.

Yorumlar (7)

 • mt

  2 sene okudu oğlum. Butik bir anaokulu. Çok sıcak, çok temiz. Güleryüzlü bir ekip. Zekeriyaköy ün en donanımlı ekibi. Fiyatları makul seviyede. Tavsiye derimyok

 • ŞA

  Kızımı bu okula gönderiyorum çok memnunuz eğitiminden kızım çok kısa sürede çok şey öğrendi. dil eğitimi de çok başarılı kızım İngilizce dersini çok seviyor. İlkokul için çok iyi bir hazırlık

 • FA

  Verilen hizmetler çok iyi öğretmenleri de tecrübeli olsa da ders çeşitliliği çok az arttırabilirler. Çocuk bakmakla eğitmek arasında kalmış gibiler. Onun haricinde gezi etkinlikleri düzenleniyor ayda bir çocuklara faydalı olan bir etkinlik. Gezilerde öğretmenleri her çocukla tek tek ilgileniyor.

 • ŞK

  Okulda güvenlik üst seviyede çocuğumu rahatça emanet edebiliyorum. Yemekleri temiz ve sağlıklı çeşitlilik çok benim her şeyi beğenmeyen kızım bile bir olsun şikayet etmedi. Sınıflar da temiz ve ferah verilen hizmetten memnunuz kısacası. Eğitim kalitesi de iyi.

 • SK

  Oğlum bu okula gidiyor. En sevdiği ders de ritim dersler eğlenceli bir şekilde işleniyor ve öğrencilerin yeteneklerini keşfetmesi sağlanıyor. Okulun imkanları da gayet iyi. Oyun alanlarında çocukların kaza geçirebileceği onlar için tehlike teşkil edecek oyuncaklar yok.

 • TS

  Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce veriliyor ve haftada dört saat saatlerinin fazla olması çok iyi konuşma odaklı işleniyor dersler ve renkli kitaplar görsellerle anlatılıyor. Çocuklar derslerde sıkılmıyor çünkü bilgiyi hazır bir şekilde vermiyorlar.

 • LS

  Zekeriyaköydeki eğitim açısından en iyi okul. Tecrübeli öğretmenleri var. Ders çeşitliliğini arttırsalar daha güzel olabilirmiş gerçi. Okul yöneticisi son derece kibar ve her isteğimizde yardımcı oluyor. İyi ki kızımı bu okula göndermişim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bonbon Kids Anaokulu İletişim Bilgileri

Zekeriyaköy Mah., Koza Vişne 1.mah.,6.cad.,. No:2 Sariyer/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum