fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nuray Temiz Anaokulu

Özel Nuray Temiz Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Nuray Temiz Anaokulu Hakkında

İstanbul Büyükçekmece'de bulunan Özel Nuray Temiz Anaokulu; çocukların yaşayarak öğrenmeleri için eğitim sistemini bu şekilde düzenlemiş , okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okul öncesi eğitimi çocuğun kendi içinde bulunan yeteneklerini keşfettiği ve bu yetenekleri geliştirdiği bir dönem olarak gören Özel Nuray Temiz Anaokulu; yaparak ve yaşayarak öğrenen ve yaşam boyu öğrenmeye açık olacak bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Özel Nuray Temiz Anaokulu; akademik eğitimlerin getirdiği bilgi birikimi ile birlikte , araştırmaya yönelen, neden sonuç ilişkisi kurabilen, özgüveni yüksek ve farkındalığı yüksek olan bireyler yetiştirecek eğitim programı uygulamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman eğitimci kadrosu ile kaliteli okul öncesi eğitimin başlıca adresidir. Öğrencilerinin, istek ve ihtiyaçlarına göre oyun alanları , eğitim ve öğretim alanları oluşturulmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı programları esas alınarak, PYP (öğrenci merkezli eğitim) (yaratıcı ve farklı düşünme sistemi) Gems (matemetik ve bilim) sistemleri ışığında hazırlanmış zengin eğitim programına sahiptir. Öğrencilerin yetenek gelişimlerini olumlu etkileyecek; Çocuk Yogası, Zumba, Drama, Jimnastik, Orff sistemi eşliğinde müzik, Piyano, Modern Dans, Sinema gibi etkinlikler yapılmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (14)

 • sk

  Pekçok anaokulu gezip sonunda Nuray Temiz Anaokuluna karar vermistim ve hic pisman olmadim. 2.5 yil oglumu gonul rahatligiyla emanet ettim. Gerek temizligi gerek egitimi gerekse cocukara olan guleryuz ve ilgileriyle Nuray hanim ve ogretmenleri cocuklara eksikligimizi hissettirmedi. Hepsine cok tesekkur ederiz.

 • D

  Iki yildir oglumuzun seve seve gittigi okulu.Basta Nuray hanim olmak üzere tüm ögretmenlerimiz cok ilgili ve sevecenler.Cocugumuzu gönül rahatligiyla emanet edebiliyoruz.Gözünüz arkada kalmaz,herkese tavsiye ederiz..

 • IS

  İngilizce programı, temizliği ve ilkokula hazırlık sınıfının eğitimi çok başarılı. Bölgedeki kolejlerden daha başarılı hazırlık sınıfı olarak. Oğlum ilkokula başladı bu sene ve farkı çok daha iyi anladım. Küçük kızımı da buraya yazdırdım.

 • E

  Buyukcekmece de cok okul arastirdim.Deneyimlerimiz oldu ama memnun kalmadik.Iki sene once nuray temiz anaokuluyla tanisdik ve cok memnun kaldik.Egitim hijyen bir numara.Gonul rahatligiyla cocugumuzu emanet edebilecegimiz bir yer.

 • S

  Nuray hanım başta olmak üzere hepsi çocuklarla çok ilgili şefkatli merhametli anne kucağıni aratmayacak mükemmellikte bir yer 2 senedir hiç gözüm arkada kalmadan çocuğumu emanet ediyorum Temiz yemekler sağlıklı ve lezzetli bol aktiviteleri olan hazırlık ingilizcesi veren istediğiniz zaman rahatlıkla çat kapı gidebileceğiniz güvenilir bir yuva teşekkür ediyorum hepsine

 • AP

  23 aylık oğlumu buraya içim rahat bir şekilde gönderiyorum. Okulun sahibi Nuray hanım ve eşi İbrahim bey o kadar sevgi dolu insanlar ki, oraya gittiğinizde öğrencilerin onları nasıl sevdiğini gözünüzle görünüyorsunuz. Öğretmenlerin hepsi güler yüzlü, okul çok temiz ve bakımlı. Her zaman bilgi alabiliyorsunuz. Oğlumun öğretmeni çocuklarla çok ilgili, çok güzel oyunlar ve aktiviteler yapıyorlar. Öğretmenler alanında tecrübeli ve işlerini severek yapıyorlar. Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu buraya verebilirsiniz.

 • ZK

  Çocuklar için oldukça güzel eğitimli, sağlıklı ve titiz bir yer çok araştırma yaptım ve en iyi yer olarak bulduğum bir okul iyikide çocuğumu buraya getirdim güvenle bırakabileceğiniz içinizin rahat olacağı tek okul şiddetle tavsiye ederim

 • M

  Kızım ilk 3,5 yaşında tanıştı Nuray TEMİZ Anaokulu ile. İlk okula başlayana kadar severek gitti. Almış olduğu eğitim sayesinde kendi işlerini kolaylıkla yapabiliyor. En önemlisi sevgi ile büyüdü. Şu an ilk okul 2 sınıfa gidiyor. Nuray TEMİZ ve eğitmenlerinin vermiş olduğu eğitim sayesinde okulunu çok seviyor. Nuray Temiz Anaokulunda tüm aktiviteler mevcut... tıyatro muzik yabancı dil... English Kıds Academi ile yabancı dil için güzel başlangıçlarda yaptık... tekrar tekrar tşk ederim... kızım ve ben sizi çok seviyoruz

 • E

  Kızımı güvenle bırakabildiğim tek yer.sahibesi Nuray temiz hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim kendi çocuğu gibi ilgililer

 • G

  Buyukcekmece beykent ve mimaroba civarında bir çok okul gezdim hep kafamda soru işaretleri kaldı hem ilgi olsun hem hijyen hem çocukların rahat alanda vakit geçirecekleri bir ortam konusunda fakat Nuray temiz anaokuluna geldiğimde ilk gözüme çarpan okuldaki hijyen ve ilgiydi sadece ticaret amaclı yapmadıkları gayet asikar ortadaydı 3 yıldır yaklaşık bu okuldayız okul kurucusu Nuray hanımdan Öğretmenlerinden hic tahminedemiyecegimiz bir ilgi alaka gördük ne kadar kendilerine teşekkür etsek azdır burada sadece okuldaki hijyen ve ilgi değil tabiki amaç oğlum 5 yaşında aldigi eğitimi söylemiyorum bile kesinlikle çevreme herkeze gözüm kapali tavsiye ettigim bir eğitim kurumu iyiki NURAY TEMIZ Anaokulunu Tanımışız kendilerine ne kadar tesekkuretsek azdır keşke birçok egitim kurumlari bu kadar duyarlı olabilse biz onlara canımızı emanet ettik onlar gözleri gibi bakıyorlar iyiki varlar...

 • md

  Tavsiye üzerine gittiğim okul gerçekten de hiç pişman olmadım. Öğretmenler gerçekten çok ilgili. Temizliğe ciddi önem veriliyor, çok güzel etkinlikler yapılıp çocukların hayal gücü, el becerisi çok güzel geliştiriliyor. Gönül rahatlığıyla kızımı emanet ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • E

  Okul yöneticisi ve öğretmenlerinin ilgilerine diyecek yok. Çok iyi bir tercih yaptığımızı verilen eğitimin geri dönütüne şahit oldukça daha iyi anlıyoruz. Tek kelimeyle Harika bir okul kesinlikle tavsiye ederim. Büyükçekmece de daha iyi bir anaokulu bulamazsınız.

 • Ce

  Okul gerçekten herşeyiyle mükemmel ister öğretmenleri ister okul düzeni sınıflar eğitim düzeyiyle de gerçekten öne geçiyor tavsiye ediyorum

 • ZE

  Okulun sahibesi Nuray Hanım da öğretmenler de çok ilgililer. İçim rahat bir şekilde çocuğumu emanet edebiliyorum. Temizliğe önem veren, bol etkinlikli, yüreği sevgi dolu samimi insanların olduğu, harika bir anaokulu. Çocuğum çok seviyor okulunu ve koşa koşa gidiyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nuray Temiz Anaokulu İletişim Bilgileri

Sinanoba Mahallesi, Candan Sokak, Villa 1/a, Büyükçekmece / İstanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum