fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ponpon Anaokulu

Özel Ponpon Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Ponpon Anaokulu Hakkında


BİZ KİMİZ

İstanbul Üniversitesi Pedagoji Bölümü’nden mezun üç arkadaş olarak 1991 yılında Ponpon Çocuk Kulübü’nü kurduk ve Şubat ayında açılışı yaptık. 2008 yılı Şubat ayında da MEB’e geçiş yaptık ve o tarihten itibaren Özel Ponpon Anaokulu olarak eğitim alanındaki yolculuğumuza devam ediyoruz. Bizler Ponpon Anaokulu’nda, gelişim alanlarını bütünselliği içinde ele alıyor; çok yönlü gelişimi esas alarak her bir öğrencimizin gelişimiyle özel olarak ilgileniyoruz. Çocuklarımızın devam edecek eğitim hayatları boyunca onlara rehberlik edebilecek sosyal-duygusal, düşünsel ve akademik açıdan iyi bir temeli oluşturmak için çalışıyoruz. 33 yıllık deneyimlerimizden süzerek oluşturduğumuz eğitim programımızı her yıl öğrendiklerimizle geliştirmeye devam ediyoruz. Çocuklarımızın gelişiminde ebeveyn eğitimi özel öneme sahiptir. Bu yüzden velilerimize yönelik seminer çalışmaları ve gerektiğinde bire bir özel anne-baba eğitimleri yaparak bu süreci destekliyoruz. Kurum olarak başladığı günden bugüne istikrarlı bir şekilde eğitim misyonunu sürdürmenin getirdiği güvenle, Ponpon Anaokulu’nun kapısı çocuklarımıza ve siz ebeveynlere her zaman açıktır.

Saygı ve sevgi çerçevesinde, kaliteli ve seçkin materyaller ile okul öncesi eğitim veren Özel Ponpon Anaokulu Kadıköy'ün Feneryolu mahallesinde eğitim hayatını sürdürmektedir. Çocukların öz güvenlerinin 0-6 yaş arasında geliştiğini bilen anaokulu, buna uygun dersler ve eğitimler seçmektedir. Özel Ponpon anaokulunda her birey duyusal enstrümanlarını tanıyan,keskinleştiren altı duyusunu da yeniden açık hale getiren özgür bireyler olarak bilgi ve deneyimleri hem görerek, hem anlatarak, hem de yaparak bilinçaltına kaydeder. Feneryolu sokakta siz velileri bekleyen anaokulu, çocuklarınızı hayata ve ilköğretim yaşantısına en dolu şekilde hazırlamayı temenni ediyor. Tüm hedeflerini ve amaçlarını birey olarak gördüğü çocuklara göre şekillendiren anaokulunda çocuklarınız hayata bir birey ve kendinden emin şekilde başlatılır. MEB programına uygun olarak eğitim verilen Özel Ponpon Anaokulu çocuk merkezli eğitim programı uygulamaktadır. Okulda akademik eğitimden çok aktivitelere ağırlık verilmektedir. Aktiviteler sayesinde çocukların kişisel, fiziksel ve sosyal gelişimleri sağlanmaktadır. Her yaş grubuna ve çocukların yeteneklerine göre özenle hazırlanmış bir eğitim programı uygulanmaktadır. Özel Ponpon Anaokulu 'nde eğitim sabah 08:30 da başlamakta ve 17:30 da sona ermektedir. Okulda velilerin tercihlerine göre yarım veya tam gün eğitim programı da mevcuttur.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Eklektik Yaklaşım

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Kişiler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

 • Yıllar önce öğretmen olarak görev aldığım bir okul yıllardır herkese her fırsatta eğitimini kalitesini anlattığım bir okul 10 yıldır bir çok kurumda görev aldım anaokulu öğretmeni olarak şu anda anneyim okulöncesi yaş aralığında bir kızım var ve herkese de söylediğim gibi gözüm kapalı birakabilecegim tek okul keşke yakın olsaydı da gonderebilseydim Zekiye Hanım Mediha Hanım Songül Hanım hala ordalar mi bilmiyorum ama bende emekleri büyük ... Hiç ama hiç düşünmeyin eğer imkanınız varsa içiniz rahat bir şekilde çocuğunuzu gönderebilirsiniz .. kullanılan malzemeden malzemenin sağlıklı oluşundan bolluğundan yemeklerin mekanın temizliğinden bunlar çok önemli çok kurum gördüm ... Yıllar geçse de ponpon diyorumEksik hiçbir yanı yok herşeyi fazlasıyla mükemmel

 • GE

  Ben yaklaşık 22 sene evvel Ponpon’da eğitim hayatına başlamış biriyim. Bir çocuk için muazzam imkanlar barından bir okul. Eğitiminin içeriği bence çok doğru. Öyle ki benim daha o yaşlarda şimdi çok severek yaptığım mesleğimle tanışmama vesile olmuşlardır. Eğitimlerinin çok yönlü ve içerik bakımından çok geniş yelpazeye sahip olması bu açıdan büyük bir avantajdır. Daha o yaşlardan ilgi alanlarımızı keşfetmememizi sağlayan bir sisteme sahip Ponpon. Sadece keşifle kalmamış aynı zaman da çok iyi yönlendirmelerde de bulunmuşlardı. Hala ziyaret ettiğim de bütün bu durumları koruduklarını görmek çok güzel, hala bir sürü çocuğun hayatına dokunduklarını görmek de. Onlara sağladıkları eğitim için minettarım.

 • MK

  Büyük kızım doğana kadar özel bir okulda öğretmenlik yapıyordum. O zamanlar ilkokul birinci sınıfa başlayan öğrenciler arasında ponpon mezunları hep sivrilirdi ve öğretmenler arasında ponpondan gelen öğrencilerin sosyal becerilerinin daha güçlü olduğu ve daha özgüvenli oldukları konuşulurdu. Gün geldi bende öğretmen koltuğundan kalktım ve veli tarafını deneyimlemeye başladım ve ponponun çocuklarımıza kattıklarıyla bir ekol olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Öğrencilerini her şeyin üstünde tutan başka bir kurum daha görmedim. Ponpondan mezun olmanın tek kötü tarafı bir daha çocuklarımızı bu kadar dikkatli takip edip bu kadar detaylı inceleyip sizin çocuğunuzu sizden daha iyi tanıyacak bir eğitim kurumu bulamayacak olmanız. Mediha ve Zekiye hanım ayrıca emeği geçen tüm kadrolarına emekleri için çok teşekkür ederim.

 • SA

  Ponpon ile tanışmamız 22 yıl önce bir arkadaşımın ile tavsiyesi ile yeğenimin bu sürece dahil olmasıyla başladı ve taa o zamandan çocuk sahibi olursam yaşamının bir kısmını planlayacağım yer olarak gördüm Ponponu. Oyun grubundan başlayarak bu sene mezun olacağı sürece kadar güzel bir yolculuk yaşadık. Okul öncesinde geçirilen aşamaları bilerek uygun ders ve içerikler ile her çocuğun duyularını açık hale getiren, onları olabildiğince tanıyan ve okul dönemine hazırlayan, hazırlama azmi ve ldeali ile çalışan Ponpon okul yönetimine ve öğretmenlerine tebrik, takdir ve teşekkür ederiz. Bu doğrultuda müfredatını çocuklara göre şekillendiren çocukların hayata kendilerinden emin adımlarla yürümesine destek olma gayretinde bir ekip, sizi her zaman güven içinde tutacaktır. Sağ olun, var olun Zekiye Hanım, Mediha Hanım ve çok değerli Ponpon öğretmen ve çalışanları iyi ki varsınız.

 • MA

  Ponpon bizim ikinci evimiz diyebilirim.Büyük kızım 26 aylıkken başladı, öncesinde Mediha hanım ile yaptığımız ön görüşmede hem bakış açılarından hem de mekanın düzeninden ve temizliğinden doğru adreste olduğumu hissettim.Bununla gelen iç huzurum günden güne arttı.Mediha ve Zekiye hanım tüm vakitlerini çocukların yanında geçiriyorlar, çocuğun gelişimi ile ilgili isabetli analizler yapıp, bizleri bilgilendiriyorlar.Sınıf öğretmenleri ve tüm personeli her zaman ilgiyle ve sevgiyle çocuklarımızla ilgilenirler.Büyük kızım dört sene devam ettikten sonra küçük kızım da geçen sene başladı Ponpon'a. Her iki çocuğum da okula gitmek için can attı, her zaman sevgi ile bahsettiler.Belirli periotlarda yapılan veli seminerleri alanında uzman kişiler tarafından veriliyor ve oldukça bilgilendirici oluyorlar.Ben insanların seçimlerine müdahil olmayı sevmem .Fakat Ponpon'u hiç düşünmeden tavsiye ediyorum.İyi ki yollarımız kesişmiş ve iki çocuğumun da hayatına dokundular.

 • DO

  Dört dörtlük birşey olamaz derler ya benim için bu sözün yıkıldığı yer...dört dörtlükte oluyormuş...bu kadar mi kusursuz olabilir bir yer....ponpon u anlatmaya kelimeler bulamıyorum Zekiye hn mediha hn tüm öğretmenler mutfaktan temizlik personeline kadar hepsi işlerini o kadar titizlikle özenle ve severek yapıyorlar ki ..büyük kızım ı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 5 yaşında ponpona başlattım mezun oldu oğlumu 2 yaşında olurolmaz hiç beklemeden direk götürdüm ponpona başlattım ponpon anlatılmaz yaşanır çok şükür iki çocuğum da ponpon lu Ponponlu olmak bir ayrıcalıktır

 • BD

  İlkokula giden bir çocuğum olmasına rağmen büyük bir acemilik ve kafa karışıklığı ile başka bir şehirden taşındığımız İstanbul’da 3 yaşında ki oğlum için anaokulu arayışım bir yakınımın 17 yaşında ki kızının gittiği anaokulunu tavsiye etmesiyle son buldu. 14 yıl önce deneyimlediği bir anaokulunu tavsiye etmesi bana garip gelse de çocuğunun eğitim hayatındaki titizliğini bildiğim yakınımın tavsiyesini dikkate alarak Ponpon Anaokulu ile görüşmeye gittim. Daha ilk görüşmemizde Mediha Hnm yalın, net ve dinlendirici anlatımıyla beni etkiledi ve büyük oğlumun eğitim hayatında hiç bir kurumda duymadığım bir eğitim ve öğretim yaklaşımından bahsetti. Aylar süren arayışım, içimde hiç bir şüphe kalmadan oğlumu Ponpon’a emanet ederek son bulmuş oldu. Ponpon’da üçüncü yılımız. Oğlum her gün büyük bir heves ve mutlulukla okuluna gidiyor. Kurumun maestroları Mediha Hnm ve Zekiye Hnm uzmanlıklarını deneyimle ve güncel bilimle birleştirmiş harika eğitimciler… Ponpon’un veli-kurum işbirliği ve iletişimi sayesinde oğlumu daha iyi analiz ediyor ve anlıyorum. Küçük oğlumun eğitim ve öğretiminde kullanılan yöntemlerden öğrendiklerim bana büyük oğlumun eğitim hayatında da yol gösterici oldu. Ponpon‘a çok şey borçluyum. Doğru eğitimcilerden öğrendiğiniz bilgiler o kadar kıymetli ki… Bir gün yakınımızın kızı oğluma yemekhane sorumlusunun ismini söyleyerek; “Hala güzel böreklerinden yapıyor mu?” diye sorduğunda çok şaşırdım. 13-14 sene önce yediği böreğin güzelliğini hatırlayan bir genç ve uzun yıllardır yemekhane sorumlusuyla, yardımcı kadrosuyla ve öğretmenleriyle kemik bir yapıyı sürdüren bir kurum… Mezunlarının gittiği okullarda yarattıkları fark ile tanınmış Ponpon Anaokulu sadece anne babalar değil kurumlar tarafından da tanınan, kulaktan kulağa dolaşan ünüyle öğrencileriyle buluşan bir kurum. Daha nice mezunlar daha nice mutlu ve donanımlı çocuklar yetiştirmesi dileğiyle…

 • NU

  Büyük kizim gecen sene PonPon'dan mezun oldu, simdi küçük kızım PonPon'a devam ediyor, bu sene ikinci senesi. Gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebileceğiniz, çocuğunuzu neredeyse sizden fazla düşünen bir kurum. Gerçekten çocukları kendi çocukları gibi benimseyip seviyorlar. Okula başladıktan sonra küçük kızımdaki değişim inanılmaz, çocuklarla ilgili verdiğim en doğru kararlardan biri onları PonPon ailesinin bir parçası yapmak. Başka yuva aramanıza gerek yok, hiç düşünmeden kayıt yaptırın derim.

 • GT

  Şu anda oğlum 7.sınıfta yani Ponpon’dan mezun olalı 7 sene geçti ama ben evvelki hafta okul tanıtımı için Ponpon’a gittim ve oğlumun dönem arkadaşları ile karşılaştım ve 10 sene öncesine ışınlandım adeta. Tabii ki bizim başladığımız dönemle şimdiki dönem aynı değil ama Ponpon’u bu kadar senedir Ponpon yapan prensipleri ve yöneticisinden öğretmenine aşçısından temizlik görevlisine kadar herkesin yaklaşımı aynı: Kucaklayıcı sevgi dolu gözleyici her daim ilgili. Biz 4+4 sistemini ilk deneyimleyen gruba mensup bir aile olarak oğlumuzu ilkokula 2006 doğumlularla başlatacak iken bir sene daha burada Ponpon’da Mine öğretmenin sınıfında eğitim aldırarak onu ilkokula çok daha donanımlı ve hazır hale getirdik. Sadece Mine öğretmen değil Pınar öğretmende Sevgi öğretmen de Songül , Mediha ve Zekiye hanımlar da iz bırakmışlardır hem oğlumuzun üzerinde hem bizlerin üzerinde. Lafı çok fazla uzatmaya gerek yok Ponpon öyle bir anaokuludur ki başlarken size tuhaf gelebilir ama iletişim kurdukça ve çocuğunuzu getirip götürmeye başladıkça ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlamanız çok uzun sürmez.İlk hafta sizden okulda çocuğunuzla birlikte kalmanızı isterler ve bu süreyi çocuğunuzun uyumuna göre uzatmaya çalışabilirler. Ben oldukça uzun vakit geçirdim ve zaman zaman Songül hanımın sabrını zorladım. Çocuğunuzu en iyi siz tanırsınız onun rahat hissettiğini anladığınız anda beklemeyin gidin. Bizim zamanımızda sadece Kerem pastanesi vardı mahallede şimdi bir sürü mekan var. Vaktiniz müsaitse oturun orada bekleyin.

 • AK

  Ponpon, bir çocuğun hayata adım atması için olabilecek en uygun eğitim yuvası. Öyle ki, benim çocuğumu en az benim kadar düşünüp önemsediklerinden çok eminim. Çocuktaki duygusal, fiziksel ve zihinsel her türlü gelişimi sıkı sıkıya takip ederek, veli ile işbirliği içinde çocuk için mümkün olan en iyi şartı sağlarlar.İki çocuğumun da orada okul hayatına başlamalarını en büyük şansları olarak görüyorum. Her çocuğu kendi özel kişilik özelliklerine ve hassasiyetlerine uygun şekilde eğitme lüksünü tek bulabileceğiniz okul, Ponpon’dur. Uzun yıllar eğitim-öğretim hayatında var olmaları dileğiyle..

 • SA

  Nasıl anlatsam, nereden başlasam... Verilen emeği, gösterilen özveriyi, titizliği, sevgiyi, saygıyı ve daha nicelerini kelimelere dökmem çok zor. 3 yıl önce Ponpon'un kapısından girdiğim anda anladım farklılığını, özgünlüğünü. "Eve daha yakın bir anaokulu bulamaz mıyız?" dediğinde eşim, iyi ki de eşime karşı diretmişim. Özellikle günümüz koşullarında çizgisini bozmayan, tarzından ödün vermeyen, laik, çocukların duygu&duyu gelişimine öncelik veren, çocuk odaklı, çocuğunuzun 2. evi olan bir anaokulu Ponpon. En değerli varlığımız çocuklarımız ya bu yaşamda, aklımda en ufak bir soru işareti olmadan geçirdim bu 3 yılı. İçim huzur dolu. Her çocuk özelinde bazı problemler olabiliyor. Mesela bizim de okulda yemekle ilgili problemimiz vardı. Bizden sadece sabırlı olmamızı rica ettiler. 2-3 ay içinde oğlum okulda yemek yemeye başladı. Oğlumuz kendi el sallayarak, gülerek bizi uğurlayana kadar Ponpon, anneannemizi bırakmadı :) Anaokulunun son sınıfına başlayacağımız bu yıl, sevgili Mediha Hanım ve Zekiye Hanım'a diyorum ki neden bir ilkokulunuz yok :) Çocuk gelişiminde en önemli dönem olan 2-6 yaş döneminde, Ponpon'lu olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Bunu okul kapısından girdiğiniz anda hissedeceğinize eminim.

 • GK

  Pon Pon’da 3. senemizi tamamlamak üzereyiz. Okulun sahipleri kendilerini bu mesleğe adamış olan, şekilden uzak, çocukların duygusal dünyasının gelişimine oldukça önem veren, konularında deneyimli sevgi dolu kişiler. Bu 3 yılda Pon Pon’un oğluma ve ailemize kattığı şeyler çok fazla. Sadece çocuğumuza değil anne baba olarak bize karşı da bir çok konuda yardımcı ve yol gösterici oldular. Duygularını tanıyan ve ifade edebilen, temel değerlere sahip bireyler yetiştirmeye önem veriyorlar. Çevreye duyarlılar ve her malzemeyi geri dönüştürerek harikalar yaratıyorlar. Çocuklarımızın zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimleri için en önemli zamanlarını geçirdikleri okul öncesi dönemi için kesinlikle doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyorum ve kendimizi çok şanslı görüyorum.

 • EF

  Bu yıl Ponpon’dan mezun olacak kızımızı 26 aylık olduğu günden bu yana sevgi ve saygı ike kucaklayan, her zaman duygularını, düşüncelerini, gelişimini her şeyin üstünde tutan harika bir kurumdur. Uzun yılların tecrübesi ile tüm çocuklara kendi evlatları gibi yaklaşarak eşit şekilde sevgi gösteren, her şeyleri ile bütünsel biçimde ilgilenen Mediha ve Zekiye Hanımlar ile, sınıf öğretmenleri, branş öğretmenleri ve tüm yardımcı personeli ile Ponpon, gözümüz arkada kalmadan çocuğumuzu emanet ettiğimiz bir okul oldu. Bu okulda edindikleri sosyal ve düşünsel beceriler ile daha önce eğitim kurumlarında pek çok olumlu iz bırakmış mezunları sayesinde biz de görüşmeye gittiğimiz ilköğretim kurumlarında tanınırlık ile karşılaştık. Duyguların gelişimi, ifadesi ve karşılık bulması için harcadıkları emek, farklılıklarımızla her birimizin özel olduğuna ilişkin verdikleri temel eğitim, çocukların kendilerini tanımaları için yaptıkları özel çalışmalar sayesinde birer dünya vatandaşı yetiştirdiklerine bizzat şahidim. Kızımı Ponpon’a gönderebilmiş olduğum için hem kendimin hem de onun çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. İç mekan her zaman tertemiz, yemekler her zaman çok güzel ve lezzetlidir. Okul eski bir binada ama her zaman çok bakımlıdır.Fiziksel mekan olarak daha büyük bir bahçesi olabilmesini çok isterdim Ponpon’un. Ancak o küçücük bahçede çocukların ne türlü oyunlar, dünyalar, hayaller kurabildiklerini ve bu mekanın iyi planlama ile ne kadar verimli kullanılabildiğini gördüm. Bu konu burada sağlanan eğitim imkanları ve verilen sıcaklık söz konusu olduğunda kesinlikle hiç önemli değil diye değerlendiriyorum. Zekiye ve Mediha Hanımlar Ponpon’a gelen tüm çocuklar ile zaman zaman anne babaların ya da diğer aile fertlerinin dahi ulaşamayacakları derinlikte ve güzellikte bir ilişki kuruyorlar. Ponpon’dan edinilebilecek en büyük kazanım budur bence.

 • Hp

  Mediha hanımla bir saatlik ön görüşme yaptım kayıt için uzun uzun sorular sordum cevaplarını çok açıklayıcı ve çok içten samimiyetle cevapladı orda bulunan eğitimcilerde de bekleme sırasında kabalık vs. hiç hissetmedim hepsi güler yüzlüydü şu an karar vermedik. Mediha hanım gayet samimi,işini iyi yaptığını konuşmalarıyla belli eden biri..

 • İÇ

  4 yıl kızımı gönderdim . çalışanları güler yüzlü , ilgili ,tecrübelidirler . Kızım oraya gittiği için çok mutlu oldu. Pon Pon Anaokulunda çalışanlar çocukları hem oyun oyayıp eğlendirdiler hem de çok güzel bir eğitim verdiler . Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • Oglum 4 yil ponpon anaokuluna devam etti. Ben baska bir anaokulunda bir cocuga bu kadar özel ilgi gosterilebilecegini dusunmezdim.ponpon sekilden ve gosteristen uzak bir okul ama cocugunuza katacaklari saymakla bitmez. Bir cok yuva gosterisi ve sahte ilgiyi on planda tutabiliyor Ama önemli olan cocugunuza gosterilecek ilgi. Benim oglum ve arkadaslari ponpon dan ayrilmakta cok zorlandilar Bu 25 yildan daha fazla bir suredir devam ediyor ve okul sahipleri hâlâ ilk ögrencilerinin bile basarilarini irtibatta kalarak takip ediyorlar. Ben ponpon velisi olmamin hayatimda verdigim en dogru karar oldugunu Dusunuyorum. Ponponlu olmak bir ayricaliktir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ponpon Anaokulu İletişim Bilgileri

Fener Yolu Sok. 8/1 Kuyubaşı Kadıköy - İstanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum