fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Uçan Balon Anaokulu

Özel Uçan Balon Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Uçan Balon Anaokulu Hakkında

Eğitim sektörüne 1994 yılında girmiş olan Özel Uçan Balon Anaokulu çocukları sağlıklı ve yaşayarak eğitim görmesini sağlamaktadır Bu eğitim sonuçlarında çocukların kuvvetli bir iletişim becerisinde sahip olmasını ve liderlik vasıflarının ön planda olması sağlanmaya çalışılmaktadır. Okul müstakil 2 katlı bir binadan oluşmaktadır toplam 350 m2 alana sahiptir. Açık ve kapalı oyun alanları , materyaller ile donatılmış sınıflar , yemekhane bulunmaktadır. Özel Uçan Balon Anaokulu'nun psikolojik danışmanlık hizmeti de bulunmaktadır. Bu danışman sürekli olarak okulda bulunmaktadır ve çocukların gelişimlerini takip edip çocukların sağlıklı bir gelişim gösterebilmesi için gerekenleri yapmaktadır. Farklı bir dile karşı ön yargılı olmayan çocuklar yetişebilmesi için okulda haftanın her günü İngilizce eğitimi verilmektedir. Müzik çocukların ruhsal olarak rahatlamalarına olanak sağlayan bir branştır bu yüzden okulda verilen müzik dersleri ile de çocukların bu branşta temel eğitime sahip olması sağlanmaktadır. Çocukların motor kaslarının ve el becerilerinin gelişmesi için okulda birçok eğitim verilmekte ve etkinlik düzenlenmektedir. Özel Uçan Balon Anaokulu'nda verilen Plastik Sanatlar eğitimi her hafta perşembe günü verilmektedir. Bu eğitim ile çocukların hem gelişimi hem de keyifli zaman geçirmesi için oldukça önemlidir. Çocukların deneyimleyerek öğrenmesine ortam sunan drama dersleri ile çocukların taklit yoluyla o anı canlandırmaları ve bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Özel Uçan Balon Anaokulu çocukların güvenliklerine de oldukça önem vermektedir ve bu yüzden 7/24 kamera sistemi ile bu güvenliği sağlamaktadır. Psikolojik destek hizmeti veren okul aile danışmanlığı yaparak çocukların aile ilişkilerini de düzenlenmesini ve ailelerin çocukların gelişim sürecinde en büyük destekçi olmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (2)

  • Büyük kızım 3 yıl Uçan Balon Bahçelievler şubesine gitti. Küçük kızımıda yakında yazdırıyoruz. Anne şefkati ve bilinçli, yenilikçi, modern eğitim sistemleri ile bölgenin açık ara en iyi okulu. Sundukları imkan ve güven açısından gönlümüz rahat bir şekilde evladımızı şüphesiz kendilerine emanet edebiliyoruz. Yemekleri Ayşe teyzemiz en hünerli şekilde yapar. Öyleki evde bile Ayşe teyzemizin yemekleri aranır oluyor

  • DY

    Okula çocuğumu verirken her anne baba gibi benim de endişelerim vardı. Fiziksel şartların dışında öğretmenlerinin çocuğuma yaklaşımı ve verilen eğitimlerin çocuğumu nasıl etkileyeceği yönünde soru işaretleri bulundurarak verdim çocuğumu. Ancak şimdi iyi ki vermişim diyorum, kızım her gün büyük bir istek duyarak ve mutlulukla gitmek istiyor. Okulda yaptıklarını öyle mutlulukla ve eğlenerek anlatıyor ki onun bu halini gördükçe her gün daha da çok güvenerek götürüyorum okuluna. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir anaokulu.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Uçan Balon Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mahallesi, Zeki Karsan Sokak, No:19, Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum