fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Çeşme Özel Anaokulları

Çeşme ilçesi Türkiye'nin ileri gelen tatil beldelerinden biridir. Tarihi ve turistik yapısı itibariyle farklı kültürlerin bir arada olduğu bölgede anaokulu ve kreşler genellikle yeşilin içerisinde, geniş bahçeli, tekil binalarda, güvenlikli yapıda kurulmuştur. Öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerini desteklemeyi amaçlayan Çeşme özel anaokulları, kreş ve gündüz bakımevleri bu bağlamda hem sportif hem akademik anlamda eğitimlere ağırlık vermektedir. Okul binaları çevresinde kurulmuş bahçelerde oyun alanları ve parklar bulunmaktadır. Öğrencilerin eğlenceli zaman geçirebileceği bu oyun alanlarıyla eğitimle eğlence bir arada yürütülerek okul öncesi eğitimlerde öğrencilere öğrenim sevgisi aşılanmaktadır. İlkokula ve hayata hazırlık evresi olan bu dönemde öğrencilere psikolojik, fiziksel, akademik anlamda tam öğrenim sağlanmak amaçlanmaktadır. Çeşme özel kreş ve gündüz bakımevleri öğrencilerine verdiği eğitimlerde tam verim sağlamak amacıyla sınıf mevcutlarını genel olarak 15 civarında tutup, aynı yaşta öğrencilerin aynı sınıflarda eğitim görmesine önem vermektedir.


İzmir Çeşme özel anaokulları, kreş ve gündüzbakımevleri 0-6 yaş aralığında ve 3-6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Çeşme özel anaokulu eğitim saatleri genellikle 08.00 saatinde başlayıp, 18.00 saatinde son bulmaktadır. Velisi geciken öğrenciler için pek çok anaokulu saatler de esneklik sağlayıp velilere kolaylık sağlamaktadır. Yuva sıcaklığında eğitim vermeye özen gösteren özel anaokulları öğrencilerinin tüm yönleriyle geleceğe hazır olmalarını amaçlamaktadır. Bu bağlamda karakter gelişimi ve oluşumu üzerine okullarda bulunan psikolojik danışmanlar yardımıyla eğitimler verilmektedir. Öğrencilerin eğitimlerden sıkılmaması, öğrenme heyecanlarının taze kalması amacıyla uygulamalı eğitimler anaokullarda sürdürülmektedir. 3-6 yaş aralığında ki öğrencilerin fiziksel gelişimleri açısından uyku önemli bir faktördür. Uyku odası bulunan özel Çeşme anaokulları öğrencilerine öğle saati dinlenme imkanı sunmaktadır. Müzik odası bulunan özel anaokulları ise öğrencilerin özel yeteneklerini keşfetme konusunda önemli bir konumdadır. Servis imkanı olan Çeşme özel anaokulu ve kreşleri kendi bünyesinde bulundurduğu aracıyla bu hizmeti sunmaktadır. Eğitime tüm sene devam etmeyi amaçlayan bölgede ki bazı özel anaokulları yaz okulu imkanı sunmaktadır. Anlaşmalı havuzlarda yüzme eğitimi veren Çeşme özel anaokulları öğrencilerin fiziki açıdan gelişimlerine büyük katkıda bulunmaktadır.


Özel Çeşme anaokulları ve kreşleri listesinden sizin için uygun okulu seçmek için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Okul.com.tr üzerinden havuzu bulunan Çeşme özel anaokullarına, yemekhanesi bulunan Çeşme anaokullarına, servis imkanı sunan özel anaokullarına ve birçok özel anaokulu kriterine göre filtrelediğiniz listeye ulaşabilirsiniz. İzmir Çeşme özel anaokulları fiyatları değişken olup, farklı bütçelere hitap etmektedir. Bütçenize göre anaokullarını sıralayabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan size ve öğrencinize uygun 5 özel okul önerisini alabilir, okullarla görüşüp randevu alabilirsiniz.

5 okul bulundu.
Özel İzmir AnaÇatı Anaokulu Özel Okul
Çeşme / Alaçatı Mah.
Özel İzmir AnaÇatı Anaokulu

Çocuğunuzu güvenle emanet edebileceğiniz bir okul öncesi eğitim kurumu. sınıf mevcutlarının ideal olduğu, çocukların har...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çeşme Mavi Balon Anaokulu Özel Okul
Çeşme / Sakarya Mah.
Özel Çeşme Mavi Balon Anaokulu

Özel Çeşme Mavi Balon Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çeşme Eyüp Mina Anaokulu Özel Okul
Çeşme / Ilıca Mah.
Özel Çeşme Eyüp Mina Anaokulu

Özel Çeşme Eyüp Mina Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:30
Özel Bilgiç Kids Anaokulu Özel Okul
Çeşme / Sakarya Mah.
Özel Bilgiç Kids Anaokulu

Özel Bilgiç Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Çeşme Bücürkent Anaokulu Özel Okul
Çeşme / Alaçatı Mah.
Özel Çeşme Bücürkent Anaokulu

Özel Çeşme Bücürkent Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

İzmir Çeşme Özel Anaokulları

İzmir'de bulunan Çeşme ilçesindeki özel anaokulları ve kreşler için yazılmış olan yazıları, fotoğraf galerilerini, senelik ücretler, veli yorumlarını, fiziksel özelliklerini ve çalışma saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Çeşme Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum