fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Foça Özel Anaokulları

İzmir'in Foça ilçesi sahil şeridi boyunca uzanan koylardan oluşan bir yapıya sahip, özel çevre koruma bölgesidir. Fiziki yapısı bakımıyla turistik pek çok esere ve alana ev sahipliği eden Foça bölgesi doğa ile iç içe yapıda gelişim göstermektedir. Bölge halkı genellikle yerlilerden oluşmakta, sadece yaz döneminde turistlerin ziyaretiyle bölge kalabalık hale gelmektedir. Foça özel anaokulu ve kreşleri eğitim dönemi içerisinde öğrencilerine düzenlediği gezi etkinlikleriyle kültürel katkıda bulunmaktadır. Bölgede kolej bünyesinde eğitim veren özel anaokullarının yanı sıra butik yapıda müstakil ve bahçeli binalarda eğitim veren özel anaokulu, kreş ve gündüz bakımevleri de bulunmaktadır. Bölgenin elverişli yapısı sayesinde ekoloji dersleri yürütülen Foça anaokullarında öğrencilerin sadece akademik değil aynı zamanda fiziki ve psikolojik gelişimleri de desteklenmektedir. Okulların tümüne yakın kesiminde bahçeler ve bahçe içerisinde bulunan bitki yetiştirme alanları, oyun alanları bulunmaktadır. Öğrencilere okul öncesi eğitimlerde verilen ilkokul hazırlık çalışmaları ve yabancı dil temel eğitimleri işitsel ve görsel zekayı destekleyecek materyallerle verilmektedir. Bu sayede hafızada daha derin yer eden bilgiler öğrencilere kazandırılmaktadır. Foça özel anaokullarında öğrencilere temel İngilizce dil eğitimi verilmekte, yabancı dil altyapısı oluşturulmaktadır.


İzmir Foça özel anaokulları fiyatları bakımından farklı bütçelere hitap edebilmektedir. Yaz okulu eğitimleri de veren Foça özel anaokulu ve kreşleri anlaşmalı havuzlarda öğrencilere yüzme eğitimleri vermektedir. Fiziki açıdan öğrenci gelişimini destekleyen anaokulları bünyesinde bulundurduğu yemekhanelerinde öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı öğünlerini sunmaktadır. Bu öğünler hazırlanırken öğrencilerin yaş grupları dikkate alınarak, doğal ve organik besinler kullanılmaktadır. Fiziki açıdan zengin donanımlı bir çok özel anaokulu bulunan Foça da öğrencilere jimnastik, beden eğitimi destleri ve birçok spor dalında verilen eğitimlerle öğrencilerinin potansiyelinin ortaya çıkarılması amaçlanmaktadır.


İzmir Foça özel kreş ve gündüz bakımevlerinden, anaokullarından size uygun olan okulu filtreleme seçeneklerini kullanarak belirleyebilirsiniz. Özel anaokullarını fiyatlarına göre sıralayabilir, okulların uyku odası, bahçe, oyun alanı, spor alanı gibi fiziksel imkanlarının yanı sıra, servis imkanı olan özel anaokulları, oyun grubu olan anaokulları filtreleriyle listeleyebilirsiniz. Size uygun Foça özel anaokulları listesine ulaşabilirsiniz. Okul profillerindeki fotoğrafları inceleyebilir, anaokullarına yapılan veli yorumlarından fikir sahibi olabilir, okullarla görüşmek için veya size uygun 5 okul önerisini almak için Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

3 okul bulundu.
Özel Mutlu Nesiller Anaokulu Özel Okul
Foça / Atatürk Mah.
Özel Mutlu Nesiller Anaokulu

Kızımı bu okuldan eğitim öncesi mezun ettim çok memnunum şimdi sıra oğlumda biz çok faydasını gördüm

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Deniz Yıldızı Gündüz Bakımevi Özel Okul
Foça / Atatürk Mah.
Özel Deniz Yıldızı Gündüz Bakımevi

Özel Deniz Yıldızı Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bahçeşehir Koleji Foça Anaokulu Özel Okul
Foça / Atatürk Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Foça Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Foça Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00

İzmir Foça Özel Anaokulları

İzmir'e bağlı olan Foça ilçesinde bulunan özel anaokulları ve kreşlerin iletişim bilgilerine, veli yorumlarına, okul fotoğraflarına ve branş derslerine erişebilir, çocuğunuz için en uygun anaokulunu bulabilirsiniz.

Foça Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum