fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Menderes Özel Anaokulları

İzmir'in doğal dokusunu koruyan bölgelerinden birisi olan Menderes, eğitim alanındaki yenilikçi anlayışı ile doğanın uyumunu bir arada yürüterek etkin öğrenim ortamları oluşturmaktadır. Okul öncesi eğitim hizmeti sağlayan kurumlara Menderes bölgesinde ulaşmak mümkündür. Eğitimin temeli niteliğinde bulunan kreşler, gündüz bakımevleri ve anaokulları Menderes'te aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Çoğunlukla müstakil yapıda bulunan özel anaokullarının yanı sıra bölgede kolejlere de rastlamak mümkündür. Eğitimi bir ticarethaneden çok gerçek öğrenim yapısında sürdürerek öğrencilerinin doğru eğitimi almalarına yardımcı olmaktadır. Fiziki imkanlarını uzmanlar eşliğinde hazırlayarak, donanımlı yapılarda ve aktif öğrenimin sağlandığı dersliklerde küçük yaştaki öğrencilere hizmet vermektedir.


Menderes Özel Anaokulları, öğrencilerin yaş gruplarına uygun olarak hazırladığı eğitim müfredatı ile her öğrencinin yaş ve gelişim düzeylerine uygun olarak öğrenim hizmeti sunmaktadır. Birçok eğitim yaklaşımını araştırarak, öğrenciler için en doğru modeli oluşturmaktadır. Bölgedeki özel kreşlerde, anaokullarında ve gündüz bakımevlerinde branşında uzman olan eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitim, geleceğe faydalı, mutlu, başarılı bireyler yetiştirmek amacı ile hizmet vermektedir. Menderes özel kreşleri, psikolojik danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Bu hizmetin avantajlarından birisi olarak, eğitimin temeli niteliğinde olan bu dönemde, ileri dönemlerde oluşacak problemleri ve sorunları önceden tespit ederek önüne geçilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda Menderes'teki özel anaokulları, kreşler ve gündüz bakımevlerinde maksimum 20 öğrenci kapasiteli sınıflar yer almaktadır. Bu sayının avantajı ise az öğrenci çok ilgi mantığını oluşturmaktadır. Sınıf mevcudu ne kadar az sayıda tutulursa öğrencilerle birebir ilgilenme fırsatı dolaylı olarak artmaktadır. Öğrencilerinin gelişimlerini yakından takip ederek, eğitimi etkin ve doğru biçimde sürdüren özel anaokulları Menderes bölgesinde bulunmaktadır.


Menderes bölgesinde okul öncesi eğitim hizmeti sağlayan kurumlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Okul.com.tr eğitim platformu üzerinde oluşturulan Menderes Özel Anaokulları listesini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda özel anaokulu fiyatlarını, fiziki imkanlarını, özel kreş ve gündüz bakımevi fotoğraflarını, yaz okulu eğitimi sağlayan kurumları tek bir platform üzerinden inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Menderes Özel Anaokulları hakkındaki bilgileri incelemek için yeterli zaman bulamıyorsanız. Okul.com.tr'nin sizler için hizmete sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilir, kriterlerinize uygun 5 okulu size önermesini isteyebilirsiniz.

4 okul bulundu.
Özel Menderes Şeker Portakalım Anaokulu Özel Okul
Menderes / Cüneytbey Mah.
Özel Menderes Şeker Portakalım Anaokulu

Güler yüzlü ve donanımlı eğitimciler ve donanımlı bir kurum .çocuklar güvenilir ellerde bunu net anlıyorsunuz

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
Özel Simgem Anaokulu Özel Okul
Menderes / Kasımpaşa Mah.
Özel Simgem Anaokulu

Çok temiz ve hijyen güleryüzlü ekibiyle ve eğitimiyle harika bir okul herkese tavsiye edebileceğim bir oku. menderesin e...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Ev Gibi Anaokulu Özel Okul
Menderes / Kasımpaşa Mah.
Özel Ev Gibi Anaokulu

Özel Ev Gibi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bulut Ege Anaokulu Özel Okul
Menderes / Barbaros Mah.
Özel Bulut Ege Anaokulu

Özel Bulut Ege Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00

İzmir Menderes Özel Anaokulları

İzmir şehrinin Menderes ilçesinde hizmet veren özel anaokulları ve özel kreşlerin profil sayfalarında senelik ücretlerine, veli yorumlarına, fiziksel özelliklerine ve iletişim bilgilerine ulaşarak, en doğru okulu bulabilirsiniz.

Menderes Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum