fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Selçuk Özel Anaokulları

İzmir'in güney kesiminde bulunan Selçuk bölgesi, denize kıyısı bulunan bir bölgedir. Bölgedeki özel anaokulları öğrencilerinin gelişimlerini samimi ve aile sıcaklığındaki eğitim ortamları oluşturarak sağlamaktadır. Selçuk Özel Anaokulları'nda bulunan öğrenciler yapılan çalışmalar ile kendilerini evlerinde hissetmektedir. Öğrenci konusundaki hassasiyeti ile dikkat çekmekte olan Selçuk Özel Kreş ve Gündüz Bakımevleri, eğitimin temeli niteliğinde olan okul öncesinde, onların gelişimlerini her açıdan destekleyerek etkin öğrenme ortamları oluşturmaktadır. Genellikle müstakil ve bahçeli yapıda bulunan özel kreş ve anaokullarında öğrencilerin gelişimine doğrudan etki eden, onların dinlenme ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri uyku odası ve yemekhane bulunmaktadır. Hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yetiştirilen organik besinlerle hazırlanan gıdalar, öğrencilere özel anaokullarının yemekhanelerinde sunulmaktadır.


Selçuk özel anaokullarında öğrenciler yalnızca ilkokul döneminde değil hayata hazırlık çalışmaları içerisinde bulunmaktadır. Selçuk bölgesinde bulunan özel kreşler, anaokulları ve gündüzbakımevleri hakkında yapılan yorumlara Okul.com.tr adresinden ulaşabilme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda özel anaokulu ve kreşlerin fiziki imkanlarını görüntüleyebilirsiniz.


Siz de Selçuk bölgesinde bulunan özel anaokulu, kreş ve gündüz bakımevleri hakkında detaylı bilgiler almak isterseniz Okul.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz. Selçuk Özel Anaokulları listesini incelemek için yeteri kadar vakit bulamıyorsanız Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan hemen yardım alabilir, bölgedeki okullar hakkındaki detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

1 okul bulundu.
Özel Misket Anaokulu Özel Okul
Selçuk / İsa Bey Mah.
Özel Misket Anaokulu

Okulda öğretmenler samimiyetleriyle güvenli bir okul ortamı yaratmayı başarmışlar. velilerle olan iletişimler harika.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:30
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

İzmir Selçuk Özel Anaokulları

İzmir'deki Selçuk ilçesinde bulunan özel anaokulları ve kreşlerin fotoğraf galerilerine, anne ve babalar tarafından yapılan yorumlarına, senelik ücretlerine, fotoğraflarına erişerek, çocuğunuza en uygun okulu bulabilirsiniz!

Selçuk Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum