fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Dikili Özel Anaokulları

Dikili İzmir şehrinin en sakin ilçelerinden biridir. Yüzölçümü olarakta küçük olan bölge sahil kıyısına yayılmış şekilde bir tatil kasabası olarak görülmektedir. Yaz mevsimleri dışında bölge halkı yerlilerden oluşmaktadır. Bölge içerisinde pek çok koy bulunmaktadır. Doğa gezileri ve kamp için uygun olan Dikili'de özel anaokulu ve kreşler bu bağlamda bünyelerinde gezi kulüpleri bulundurmaktadır. Bölgedeki okulların tümüne yakın bölümü butik yapıda anaokulları şeklinde yapılanmıştır. Bahçeye sahip müstakil binalarda eğitim veren anaokullar öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü olarak desteklemeyi amaçlamaktadır. Dikili'de kolej bünyesinde eğitim veren anaokullarıda bulunmaktadır. Kolejlerin ortaklığında kurulmuş anaokulları öğrencilere akademik anlamda kaliteli eğitimler sunmakta, yabancı dil ve branş derslerini alanında uzman eğitmenleriyle vermektedir. Tüm bölge okullarında oyun alanları bulunmaktadır. Oyun alanları hem derslerin hemde öğrencilerin boş zamanlarını verimli geçirmeleri için önemli bir fiziksel imkandır.


İzmir Foça özel anaokulları ve kreşleri, gündüz bakımevlerinden bazıları modern eğitim sistemlerinden biri olan Montessori eğitimini okulunda sürdürmektedir. Bu eğitim şeklinde öğrencilerin öğrenme şekilleri baz alınarak, her öğrenciye anlayabileceği şekilde eğitimler verilmektedir. Böylelikle tam öğrenim sağlanmakta, eğitim verimi arttırılmaktadır. Dikili özel kreş ve gündüz bakımevleri 0-6 yaş aralığında ki öğrencilere eğitim verirken bölgede bulunan özel anaokulları 3 yaştan 6 yaşa kadar olan öğrencilere eğitim vermektedir. Dikili okul öncesi eğitim kurumları öğrencilerine sürdürdüğü aktiviteler bakımından zengin bir yelpazeye sahiptir. Anaokullarında öğrencilerin sosyalleşmesi ve öz güven kazanması için drama, tiyatro, grup oyunları gibi eğitimler verilmektedir. Genel olarak değerler eğitimi'nin sürdürüldüğü özel anaokullarında öğrencilerin Atatürk ilke ve inkılaplarını anlaması, milli değerlerinin farkında olması amaçlanmaktadır. Kültür ve sanatla içiçe yetişen öğrenciler Dikili bölgesindeki butik yapıda ki anaokullarında müzik eğitimleriyle yeteneklerini keşfetmekte, satranç, akıl ve zeka oyunları ile algısal gelişimleri güçlenmektedir. Dikili özel anaokulu ve kreşleri genellikle kendi bünyelerinde bulundurdukları araçları ile servis imkanı sunmaktadır. Anlaşmalı servis şirketleriylede çalışan birçok anaokulu ve gündüz bakımevi de bölgede bulunmaktadır. Öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla modern yüzyıl gerekliliklerini binasında bulunduran Dikili anaokulları öğrencilerine yenilikçi bir eğitim yapısı sunmayı amaçlamaktadır.


Dikili özel kreş ve gündüz bakımevlerinin, anaokullarının tümüne okul.com.tr üzerinden erişebilirsiniz. Okulların detaylı özelliklerini filtreleyebilir ve özelleştirilmiş Dikili özel anaokulu ve kreşleri listesine ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun okulu seçebilmek amacıyla Dikili özel anaokulu ve kreş fiyatlarını görebilir ve fiyat aralığına göre özel anaokullarını sıralayabilirsiniz. Yaz okulu bulunan Dikili özel anaokullarına, robotik ve kodlama eğitimi veren Dikili özel anaokullarına, yüzme eğitimi veren Dikili özel anaokullarına ve daha bir çok filtreleme seçeneğiyle arama yaparak aradığınız okula kolayca ulaşabilirsiniz. Okulların fotoğraflarına ve detaylı tüm özelliklerine okul profillerinden ulaşabilirsiniz. Profillerde tecrübe edinmiş velilerin yorumlarını görebilir, okullar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye ulaşabilmek, size uygun 5 özel anaokulu önerisi almak, okullarla görüşmek üzere Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

4 okul bulundu.
Özel Dikili Mucit Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Dikili / Cumhuriyet Mah.
Özel Dikili Mucit Çocuklar Anaokulu

Özel Dikili Mucit Çocuklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Dikili Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Dikili / İsmetpaşa Mah.
Özel Dikili Lale Bahçesi Anaokulu

Özel Dikili Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:00
Özel Ege Deniz Anaokulu Özel Okul
Dikili / Salimbey Mah.
Özel Ege Deniz Anaokulu

Özel Ege Deniz Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bilgi Çınarı Anaokulu Özel Okul
Dikili / Çandarlı Mah.
Özel Bilgi Çınarı Anaokulu

Özel Bilgi Çınarı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

İzmir Dikili Özel Anaokulları

İzmir Dikili'de eğitim öğretim vermekte olan özel anaokulları ve kreşlerin ayrıntılı bilgilerini bulabileceğiniz sayfalarına, iletişim adreslerine, veli yorumlarına ve senelik fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dikili Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum