fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Ödemiş Özel Anaokulları

İzmir'in, Bergama'dan sonra en büyük yüz ölçümüne sahip olan Ödemiş bölgesi, İzmir'in en kalabalık 12. ilçesi statüsünde bulunmaktadır. En kalabalık ilçelerden olmasına rağmen sakinliği ve huzurlu yapısı ile dikkat çekmektedir. Bölgede yer alan özel kreş, anaokulu ve gündüz bakımevleri, küçük yaştaki öğrencilerin en doğru eğitimi alabilmeleri için farklı çalışma programları ve çeşitli branş derslerle zenginleştirilmiş eğitim kurumlarında öğrenim görmektedir. Ödemiş Özel Anaokulları, öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlayabilecek nitelikte bulunmaktadır. Öğrenci gelişiminin en yoğun ve etkin olduğu okul öncesi dönemde Ödemiş'te bulunan kreş ve anaokulları, küçük yaştaki öğrencileri hayata hazırlamak adına çalışma programları sunmaktadır.


Ödemiş Özel Anaokulları hakkındaki detaylı bilgilere Okul.com.tr platformu üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bölgedeki okul öncesi eğitim sağlayan özel kolejleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer öğrencinizin tek bir kurum üzerinden hem anaokulu hem ilkokulu eğitimi almasını istiyorsanız bölgede bulunan kolejler size fayda sağlayabilmektedir. Eğitimi sarmal bir yapıda ilerleten özel kolejler, anaokulunda temelini attığı bilgileri dönem ilerledikçe derinleştirerek basamak basamak öğrencilerine aktarmaktadır. Böylece sunulan bilgiler birbirini tamamlamakta ve etkin öğrenimi gerçekleştirmektedir. Müstakil yapıda bulunan anaokulu ve kreşler ise, öğrencilerinin öğrenimini ve adaptasyon sürecini hızlandırmak adına ilkokula hazırlık çalışmaları sürdürmektedir.


Ödemiş bölgesindeki özel kreşler ve gündüz bakımevleri, henüz anaokuluna gidecek yaşa gelmemiş öğrenciler için hizmet sağlamaktadır. Bölgede 0 ile 6 yaş arası öğrenciler hizmet veren kurumları görüntülemek için Okul.com.tr'de hazırlanmış olan Ödemiş Özel Anaokulları listesini görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte Ödemiş özel anaokulları fiyatlarını, bölgedeki özel kreş ve gündüz bakımevleri hakkındaki detayları inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz.


Ödemiş özel anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için yeterli vaktiniz bulunmuyorsa Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanları'ndan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz. Sizin kriterlerinize uygun olan 5 okul önerisi alabilirsiniz.

5 okul bulundu.
Özel Sevgi Taneleri Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Ödemiş / Zafer Mah.
Özel Sevgi Taneleri Kreş ve Gündüz Bakımevi verified

Çok güvenilir bı okul kızımı okula biraktimda aklım onda kalmıyor temizlik ve yemek çok iyi eğitim ve etkinlikleri ina...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel İsabet Okulları Ödemiş Anaokulu Özel Okul
Ödemiş / Hürriyet Mah.
Özel İsabet Okulları Ödemiş Anaokulu

Özel İsabet Okulları Ödemiş Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Ödemiş Balböceğim Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Ödemiş / Cumhuriyet Mah.
Özel Ödemiş Balböceğim Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Ödemiş Balböceğim Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Ödemiş / Süleyman Demirel Mah.
Özel Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mira Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Ödemiş / Hürriyet Mah.
Özel Mira Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Mira Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

İzmir Ödemiş Özel Anaokulları

İzmir ilinde bulunan Ödemiş ilçesindeki özel anaokulları ve kreşlerin iletişim bilgileri, fotoğraf galerileri, veli yorumları, branş dersleri ve fiziksel özelliklerini görüntüleyerek, size en uygun okulu bulabilirsiniz.

Ödemiş Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum