fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Seferihisar Özel Anaokulları

İzmir'in 30 ilçesinden birisi olan Seferihisar, İzmir'in güneybatısında bulunmaktadır. Sakin bir bölge niteliğinde bulunan bu bölgede, okul öncesi eğitim hizmeti sağlayan kurumlar bulunmaktadır. Seferihisar Özel Anaokulları, müstakil ve bahçeli yapıları ile dikkat çekmektedir. Özel kreş ve anaokulları, öğrenciler için temel nitelikte bulunan okul öncesi dönemde renkli yapıları ile hizmet vermektedir. Öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturulan eğitim programları ile detaylı araştırmalar sonucunda yapılandırılan öğrenim ortamlarında kaliteli ve doğru eğitim sunarak, öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlamaktadır.


Seferihisar Özel Anaokulları fiyat bilgileri, fiziki imkanları, eğitim programları ve bölgedeki kreş ve anaokulları hakkındaki detaylı bilgileri Okul.com.tr, veliler ve okul arayan bireyler için bir araya toplamaktadır. İzmir'in Seferihisar bölgesindeki anaokulu, kreş ve gündüz bakımevleri genellikle Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardır. Bölgede Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı kurumları da görmek mümkündür. Çeşitli yaklaşımlarla zenginleştirilen öğrenim programlarını branşında uzman eğitmenler eşliğinde sunarak öğrencilerin okul öncesindeki eğitim ihtiyacını doğru biçimde karşılamaktadır.


İzmir Seferihisar bölgesinde bulunan özel anaokulu, kreş ve gündüz bakımevleri listesine filtrelemeler kullanarak Okul.com.tr üzerinden tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Seferihisar özel anaokulu fiyatları, fiziki imkanları, eğitim şekillerine göre sizin için özelleştirilmiş bir anaokulu listesine ulaşabilirsiniz. Okulların profillerine tecrübe edinmiş velilerin yaptığı yorumlardan fikir edinebilir, Ücretsiz Eğitim Danışmanları yardımı ile kriterlerinize uygun olan 5 okul önerisini alabilirsiniz.

3 okul bulundu.
Özel Ebru Kırant Anaokulu Özel Okul
Seferihisar / Camikebir Mah.
Özel Ebru Kırant Anaokulu

Geçen dönem, tavsiye ile çocuğumuzu kayıt ettirmiştik öğretmen ve idarecinin yaklaşımını beğendim. günün içerisinde i...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Mehmet Ergon Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Seferihisar / Hıdırlık Mah.
Özel Mehmet Ergon Kreş ve Gündüz Bakımevi

Okulun fiziki koşulları eğitim kadrosu ve yemekler bir harika iddalı bir eğitimi var. hobi bahçesi ve kapalı oyun alanı...

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:15
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Ayşe Sönmez Anaokulu Özel Okul
Seferihisar / Çolak İbrahim Bey Mah.
Özel Ayşe Sönmez Anaokulu

Özel Ayşe Sönmez Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

İzmir Seferihisar Özel Anaokulları

İzmir'e bağlı olan Seferihisar ilçesinde eğitim hizmeti veren özel anaokulları ve özel kreşlerin profil sayfalarına ulaşarak, fotoğraflarını, senelik ücretlerini, veli yorumlarını ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Seferihisar Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum