fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İzmir Kemalpaşa Özel Anaokulları

İzmir Kemalpaşa Özel Anaokulları ve Kreşleri öğrenci ve velilerin istek, ihtiyaç ve imkanları doğrultusunda olanaklar sunarak İzmir’in Kemalpaşa bölgesindeki okul öncesi eğitim ihtiyacını karşılamaktadır. Kemalpaşa Özel Anaokulları, Kreşleri ve Gündüz Bakımevleri çocukların gelişimlerini destekleyecek ortam ve imkanları hazırlamaktadır. Her Biri alanında uzman eğitimci kadrosu ve deneyimleri ile Kemalpaşa Özel Anaokulları, İzmir şehrinde hizmet verirken, okullar hakkında daha fazla bilgi almak isteyen veliler için hazırladığımız listede İzmir Kemalpaşa Özel Anaokulları fiyatları, lokasyon bilgisi, fotoğraf galerisi, veli yorumları ve benimsedikleri eğitim anlayışları gibi birçok bilgiye ulaşabilir ve belirlediğiniz okulları kıyaslayarak size en uygun olanı seçebilirsiniz.


Benimsedikleri eğitim anlayışlarına göre farklılık gösteren Kemalpaşa Özel Anaokulları öğrencilere birçok etkinlik ve faaliyet sunmaktadır. Bu etkinlikler öğrencileri ruhsal, fiziksel ve sosyal yönde geliştirmektedir. Öğrenci merkezli yapılan bu etkinliklerde, öğrenme sürecinde öğrenciyi aktif kılarak, öğretmenin süreç boyunca bir rehber olarak öğrenciye destek ve yardımcı olması amaçlanmaktadır. Böylece çocuklar yaparak yaşayarak aktif bir şekilde öğrenmektedirler.


İzmir Kemalpaşa Özel Anaokulları, verdikleri eğitimle geleceğe güvenle bakan bir nesil yetiştirme amacıyla çalışmaktadır. Listemizde yaptığınız filtrelemelerle birlikte merak ettiğiniz anaokullarının bilgisi ve imkanlarıyla ilgili bilgi almak için okullarla iletişime geçebilir ya da eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Kemalpaşa Özel Anaokulları bölgesinde bulunan anaokulu ve kreş fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.


Hazırladığımız listede, okul öncesi eğitim veren bu kurumlar hakkında daha detaylı bilgiler bulabilir ve velilerin daha önce çocuklarını gönderdikleri okullar hakkındaki düşüncelerini, yazdıkları yorumlardan inceleyebilirsiniz. Liste içerisinde okullar hakkında ulaşabileceğiniz daha kapsamlı bilgiler ve okul görselleri ile okulları karşılaştırabilirsiniz. İzmir Kemalpaşa Özel Anaokulları öğrencileri sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda başarılı bireyler yapmak için birçok etkinlik düzenleyerek mutlu ve donanımlı bireyler yetiştirirken, akademik alanda da başarılı bireyler yaratmak için sürekli kendilerini ve eğitim müfredatlarını yenilemektedirler. Bu doğrultuda çağımız gereksinimlerine uygun olarak sundukları eğitim modeli ile, öğrencileri kültür, sanat, spor ve akademik olarak hazırlayıp, başarı sağlayarak özgüvenli olmalarına destek olmaktadır.


Kemalpaşa Özel Anaokulu ve Kreşlerinde verilen eğitim teknolojik olanaklar ile öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır. Anaokulu Eğitim öğretim hayatının temelini oluşturur. Bu yüzden çocuğunuz için seçeceğiniz en iyi okulla çocuğunuzun eğitim hayatının temellerini düzgün atmak son derece önemlidir. Sizler de listelerimizi inceleyerek çocuğunuz için en uygun okulu hemen bulun.

5 okul bulundu.
Özel Kemalpaşa Kocatürk Koleji Anaokulu Özel Okul
Kemalpaşa / Kızılüzüm Mah.
Özel Kemalpaşa Kocatürk Koleji Anaokulu verified

Ayşe öğretmenimizden çok memnunuz , onun kızımla olan uyumu ki tüm öğrencilere olan yaklaşımı bizim ilk tercihimiz olmas...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel Sevgi Melekleri Anaokulu Özel Okul
Kemalpaşa / Çınarköy Mah.
Özel Sevgi Melekleri Anaokulu

Okulumuzdan cok memnunuz...iyiki varsiniz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Nazar Boncuğu Anaokulu Özel Okul
Kemalpaşa / Mehmet Akif Ersoy Mah.
Özel Nazar Boncuğu Anaokulu

Özel Nazar Boncuğu Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Kemalpaşa Ödül Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Kemalpaşa / Sekiz Eylül Mah.
Özel Kemalpaşa Ödül Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Kemalpaşa Ödül Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kemalpaşa Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Kemalpaşa / Sekiz Eylül Mah.
Özel Kemalpaşa Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Kemalpaşa Minik Adımlar Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  1 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

İzmir Kemalpaşa Özel Anaokulları

İzmir'de bulunan Kemalpaşa ilçesindeki özel anaokulları ve kreşlerdeki eğitim olanaklarına, fotoğraf galerilerine, fiziksel özelliklere, senelik fiyatlara ve anne, baba yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Kemalpaşa Özel Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum