fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Altın Çocuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Altın Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Altın Çocuk Anaokulu, İzmir Torbalı bölgesinde uzman kadrosu ve fiziki açıdan zengin binasıyla okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Bünyesinde 3 - 6 yaş aralığındaki öğrencileri bulunduran okul eğitimlerinde yeni ve modern yapıları MEB eğitim şekliyle harmanlamaktadır. Bu okul, öğrencilerine bünyesinde bulundurduğu geniş bahçesi ve etkinlik alanlarıyla eğlenceli eğitimler sunarken onlara öğrenme sevgisini aşılamaktadır. 3 - 6 yaş aralığı okul öncesi eğitimde önemli bir yer almaktadır. Bu bağlamda okul sınıflarında karma değil sadece aynı yaş gruplarından olan öğrencilerini bulundurmakta, eğitimde tam verim sağlamayı amaçlamaktadır. Farklı yaş gruplarının farklı öğrenme kapasitesi bulunduğunu benimseyen Özel Altın Çocuk Anaokulu, çocuklarla bireysel olarak ilgilenerek hepsinin önce ilkokula sonra da hayata hazırlanmalarını sağlamakta, ileride mutlu bireyler olmalarını amaçlamaktadır.
Yemekhanesi bulunan okulda öğrencilere sunulan öğünler doğal ve taze gıdalardan yaş grupları ve gelişim seviyelerine göre hazırlanmakta, organik beslenmeye özen gösterilmektedir. Çocuklara sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı sağlayarak, sağlıklı gelecekler yaratmayı hedeflemektedirler. Temizlik ve hijyen genç yaştaki öğrenciler için büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda okul oyun ve spor alanlarını, sınıflarını düzenli aralıklarla denetleyip temiz tutmaktadır.
Robotik ve kodlama eğitimi veren Özel Altın Çocuk Anaokulu, öğrencilerinin analitik düşünme becerisi, özgüven ve sayısal yetenek becerilerine sahip olmasını amaçlamaktadır.
Yabancı dil eğitimi anlamında öğrencilere zenginleştirilmiş görsel ve işitsel etkinliklerle temel İngilizce eğitimi sunulmaktadır. Servis ayrıcalığı bulunan bu kurum, öğrencilerinin güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Altın Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Alpkent Mah. 1038 Sk. No: 1 Torbali / İzmir
0 544 343 71** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum