fb
Özel Altın Elma Anaokulu

Özel Altın Elma Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Altın Elma Anaokulu Hakkında

Özel Altın Elma Helen Doron Anaokulu İzmir'in Karşıyaka ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Eğitim anlayışı olarak Helen Doron eğitim anlayışını benimsemiştir. Bu eğitim anlayışında erken İngilizce ön planda bulundurularak öğrencilerin temel eğitimi etkin biçimde alması sağlanmaktadır.
Özel Altın Elma Anaokulu'nun benimsediği Helen Doron, erken İngilizce, dil bilimci Helen Doron tarafından geliştirilmiş, özgün bir eğitim metodudur. Bu eğitim modeli 1985’ten bu yana 37 ülkede, 700 aşkın bölge 2000 noktada bebek ve çocuklara İngilizce konuşmayı kendi anadillerini edinir gibi, doğal bir şekilde, güvenle ve kolayca edinmelerini sağlamaktadır. Helen Doron metodolojisi, küçük yaştaki öğrencilerin işitsel, görsel ve kinestetik becerilerine hitap ederek bilimsel yöntemlere dayalı hazırlanmış bir programla, oynayarak, eğlenerek bilgileri edinmelerini sağlar. Özel Altın Elma Helen Doron Anaokulu , çocuklara dil edindiren ve onların yaşamlarını değiştirecek deneyimler yaşatan Helen Doron ve uzman ekibiyle hazırlanmış özgün bir program uygulamaktadır. Okulda Eco-Schools programlarını uygulanmaktadır.
Özel Altın Elma Anaokulu branşında tecrübeli ve deneyimli eğitmenlerle okul öncesi program uygulayarak öğrencilerinin bu dönemdeki bilişsel, duygusal ve işitsel becerilerini kazandırmayı hedeflemektedir.
Altın Elma Çift Dilli Eğitim Programı - Çocuk merkezli bir eğitim anlayışı doğrultusunda, Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim Programı çerçevesine bağlı kalınarak, Türkçe ve İngilizce programlar paralellik gösterecek şekilde hazırlanmıştır. - Hazırlanan “Bütünleştirilmiş Program” o Proje Yaklaşımı rehberliğinde, o Oyun temelli öğrenme deneyimleri göz önünde bulundurularak o Değerler eğitiminin önemini benimseyici unsurlarını içermektedir. - Çift dilli Eğitim Programında, İngilizce ve Türkçe programları seçilen temalar doğrultusunda ilerlemektedir. Ayrıca, İngilizce program dahilinde matematik (math), fen (science) , oyun (game), farklı kültürler (cultures), sanat (art&craft), yaratıcı nesneler oluşturma (creative objects), hikaye anlatma (story telling) ve şarkılarla İngilizce (English with Songs) gibi temel etkinliklerle 15 saat yarı zamanlı İngilizce eğitimi sağlanmaktadır. Altın Elma Çift Dilli Eğitim Programı; *Sorumluluk Saati *Mühendislik Saati Düşün-Tasarla-Yap STEAM etkinlikleri Bütünleştirilmiş Fen etkinlikleri *Ekoloji saati *”Bahçe Oyun Arkadaşım”: Serbest Oyun-Öğrenme İstasyonu Sistemi * “Harf Dedektifleri” – (Bütünleştirişmiş Türkçe Etkinliği) * Merhaba Dünya- Ayın Ülkesi Atölyelerimiz: 1-Müzik ve Orff Atölyesi 2- Sanat Atölyesi- 3- Hareket Eğitimi 4-Satranç

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Seramik Kulübü
Robotik ve Kodlama

"Özel Altın Elma Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Altın Elma Anaokulu İletişim Bilgileri

Yalı Mahallesi 6518 Sok. No:39/a Karşıyaka İzmir
0 232 336 33** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Bostanlı Palmiye Anaokulu Özel Okul
Özel Bostanlı Palmiye Anaokulu

Oğlumu güvenle bırakabildiğim sevgi dolu sıcacık bir okul.

Özel Karşıyaka İngiliz Kültür Derneği Anaokulu Özel Okul
Özel Karşıyaka İngiliz Kültür Derneği Anaokulu

Başlayalı daha bi kaç hafta olsa da bu okulda sadece bir dönem geçirebileceğimiz için üzülüyoruz. Okul binasından kullan...

Özel Çilek Gündüz Bakım Evi Özel Okul
Özel Çilek Gündüz Bakım Evi

Yenilikçi kadroyla fiziksel özellikleri yerli yerinde olan bir okul. sosyal psikolojik eğitsel sanatsal ve dil alanların...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum