fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu

Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:30
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 12:00/17:30

Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu Hakkında

Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu, Avrupa Kids kalitesi ile okul öncesinde öğrencileri için Avrupa standartlarında eğitim programları hazırlamaktadır. Alışılmışlık ve sıradanlıktan uzak eğitim yaklaşımları ile öğrencilerinin hızla gelişimine destek vermekle birlikte hayata daha hazır, bilinçli bireyler hazırlamayı hedeflemektedir. Avrupa Kids Anaokulu verdiği eğitim hizmeti ile öğrencilerinin sağlıklı, duyarlı, saygılı, mutlu, yaratıcı ve üretken bireyler olmalarını sağlamaktadır. Branşında uzman eğitmenler eşliğinde öğrencilerinin akademik, kültürel ve sosyal yönden gelişmiş, dünya görüşü kazanmış bireyler olmalarını sağlamaktadır.
Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu, Avrupa Kids Anaokullarının bir şubesi niteliğindedir. Özel anaokulu, öğrencilerinin sağlığı ve güvenliği konusunda oldukça hassas bir yapıdadır. Onların düzenli ve sağlıklı beslenmesi için okulda yemekhane bulunmaktadır. Her zaman HACCP belgeli organik ürünlerle sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanan besinler okulun yemekhanesinde tam gün öğrencilerine günde üç öğün şeklinde sunulmaktadır. MEB ve Sağlık Bakanlığı tarafından beyaz bayrak almış bir okuldur.
Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu, öğrencilerinin eğlenerek öğrenmesine imkan sağlayarak sunduğu bilgilerin kalıcılığını artırmaktadır. Öğrenciler için çeşitli sanatsal ve sportif faaliyetler oluşturulmakta ve onların fiziksel ve zihinsel gelişimleri her açıdan desteklenmektedir. Avrupa Kids Anaokulu'nda çift anadilli eğitim verilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • ÜE

  Avrupa kids beklentilerimizi fazlasiyla karsiladi.Kizimiz mutlu bir sekilde gidip geliyor.Egitim kalitesi gercekten iyi.Kenildilerine boyle bir ortam yarattiklari icin tesekkur ederiz.

 • Fk

  ÇOCUKLARIMIZI GÖNÜL RAHATLIĞIYLA EMANET EDEBİLECEGİMİZ BİR KURUM ÖGRETMENLERİMİZ ANNE ŞEFKATİNDE CANDANLAR TEMİZLİKTE BİR NUMARALAR SOSYAL ETKİNLİKLERİ ÇOCUKLAR İÇİN ÇOK EĞLENCELİ YEMEKLERDE TİTİZ VE ÖZENLİLER TEŞEKKÜRLER AVRUPA KİDS...

 • Ma

  Bornova daki En güzel ve basarili anaokul

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Avrupa Kids Bornova Anaokulu İletişim Bilgileri

Evka 3 Mahallesi, 108/3. Sk. Profesörler Sitesi D:no:8/1, 35050 Bornova/izmir
0 232 375 88** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum