fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu, öğrenmenin en yoğun olduğu okul öncesi dönemde, öğrencilerin merak duygularını geliştirmek, öğrenme konusundaki motivasyonlarını yükseltmek ve onlara öğrenme heyecanı kazandırmayı esas alarak eğitim programlarını oluşturmaktadır. Beyin Temelli Öğrenme Modeli ile öğrencilerine sunduğu bilgilerin daha kalıcı ve etkin olmasını sağlamaktadır. Öğrenci merkezli bu yaklaşımdaki amaç, bilgiyi öğrencilere ezberletmek yerine anlamlı hale getirerek öğrencilerin bilgiyi yaşam boyunca kullanması sağlanmaktadır. Öğrenciler gelişim alanlarında yaratıcılıklarını ön plana çıkararak, keşfederek, sorgulayarak, yaparak-yaşayarak öğrenim görmekte ve tecrübe ederek bilgiye anlam katmaktadır. Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu'nun bu yaklaşımı ile birlikte öğrenciler yabancı dil konusunda etkin bilgi sahibi, teknolojiyi aktif olarak kullanabilen, öz güveni var olan, iletişim konusunda becerili, problemler konusunda çözüm üretici bireyler olarak yetişmektedir.
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu çift dilli eğitim programı ile eğitimin temelinde sorgulayan, araştıran, bilinçli, eleştirel düşünebilen, iletişim becerileri yüksek bireyler yetiştirmektedir. Öğrencilerine yeni bir dil edindirmek için geliştirdiği eğitim programı ile konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerini geliştirmektedir.
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu dijital eğitim, sportif koordinasyon eğitimi, steam+a eğitimi vererek öğrencilerini akademik, sosyal ve kültürel yönlerden donanımlı bireyler haline getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu İletişim Bilgileri

Mavişehir Mahallesi, 2040. Sokak, No:3/125, Karşıyaka / İzmir
0 232 502 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum