fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bergama Okyanus Anaokulu

Özel Bergama Okyanus Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Bergama Okyanus Anaokulu Hakkında

Özel Bergama Okyanus Anaokulu, İzmir'in Gaziemir ilçesinde eğitimler vermekte olan, bölgenin fiziki açıdan imkanları yüksek olan okullarından biridir. 3 - 6 yaş aralığında öğrencilere eğitim vermekte olan okul sadece akademik anlamda değil aynı zamanda bedensel, zihinsel ve psikolojik açıdan gelişimleri sağlamış öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Özel Bergama Okyanus Anaokulu bünyesinde bulundurduğu bahçe, oyun alanı gibi etkinlik bölümleriyle öğrencilerinin eğitim hayatına alışmasını, eğitimin ve öğrenme sevgisinin hayatın tüm noktalarında olduğu fikrini kavramalarını amaçlamaktadır. Bu bağlamda öğrenciler rahat hissettikleri eğitim ortamında daha kolay öğrenebilmekte, öğrendikleri bilgiler uygulamalı olacağından akılda kalma süreleri de fazlalaşmaktadır.
Her çocuğun özel ve farklı olduğunun bilincinde olan bu okul, 15 kişilik gruplarla eğitsel etkinlikler gerçekleştirirken çocuklarla bire bir olarak ilgilenip, yetenek ve ilgi alanları keşfedilmeye çalışılmaktadır. Okul öğrencilerin kişisel problemlerini, el - göz koordinasyonu, kaba motor ve ince motor becerilerini, sosyal iletişim gücünü bünyesinde bulundurduğu psikolojik danışman yardımıyla, takibini yapmakta, gelişim takip raporları halinde velilerle paylaşarak çözüme ulaştırmaktadır. Aynı zamanda çocuğunun gelişimi hakkında sorun yaşayan veya çocuklarıyla iletişim kurmakta güçlük çeken velilere de psikolojik danışmanlar ve pedagoji eğitimi almış öğretmenlerle beraber çözüme ulaşmak adına toplantılar düzenlenmektedir.
Özel Bergama Okyanus Anaokulu, 21. yüzyılın eğitim modellerini öğrencilerine uygulamakta yenilikçi yapısıyla geleceğe hazırlamaktadır. Özel Bergama Okyanus Anaokulu, yabancı dil eğitimlerine de önem vermektedir. Bu bağlamda okul içerisinde temel İngilizce eğitimleri müzik destekli ve eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bergama Okyanus Anaokulu İletişim Bilgileri

Fatih Mah. Songül Sok. No:13, Bergama / İzmir
0 232 631 00** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum