fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Beyaz Lale Anaokulu

Özel Beyaz Lale Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Beyaz Lale Anaokulu Hakkında

Bilgi çağının gerekleri ile donanımlı, öğrenmeyi seven, güzel ahlaklı, dürüst, çalışkan, umut dolu insanlar yetiştirmek hedefiyle, İzmir Bornova’da Özel Beyaz Lale Anaokulu öncesi eğitim veren kurum, iki katlı müstakil binasında 3-6 yaş aralığındaki öğrencileri kabul etmektedir. Her yaş grubu için ayrı sınıflarda, 10 öğrencilik kontenjanlarla birebir ilgi ve eğitim imkanı sunmaktadır.
Özel Beyaz Lale Anaokulu, akademik hayatlarına hazırlarken çocukların ihtiyacı olan oyun ve etkinliklere de bolca yer vermektedir. Eğitimler oyunlar ve eğlenceli çalışmalarla sunularak çocukların hem bilişsel hem sosyal gelişimleri hedeflenmektedir. Yaparak yaşayarak öğrenme temelli programlarla; fen ve doğa etkinlikleri, Türkçe dil eğitimi, kavram çalışmaları, matematik etkinlikleri uygulanmaktadır. Ana derslerin yanı sıra; Adab-ı muaşeret, temizlik ve temel alışkanlıklar, jimnastik, mental aritmetik, diksiyon yüzme, ebru, drama ve org gibi branş dersleri verilmektedir. Kurum ayrıca yaz okulu olarak hizmet vermektedir.
Beyaz Lale İzmir Anaokulu öğrencilerini geleceğe hazırlarken tecrübeli eğitim kadrosuyla eğlendirerek öğretme üzerinden okul ve eğitim hayatını sevdirerek akılda kalıcı bilgilerle eğitim veren bir eğitim kurumudur.

Yorumlar

  • FU

    Hem dünyevi şekilde çocuklarımızı geliştiren hem ruhen ve uhrevi sağlam nesiller için çocuğumuzu gönderiyoruz. Tüm değerleriyle sayılı anaokullarından birisi bence…

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Beyaz Lale Anaokulu İletişim Bilgileri

Erzene Mahallesi 113. Sokak No:1/1 Bornova/izmir
0 232 375 26** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum