fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çilek Gündüz Bakım Evi

Özel Çilek Gündüz Bakım Evi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Çilek Gündüz Bakım Evi Hakkında

Özel Çilek Gündüz Bakım Evi; öğrencilerin alıştırma ve davranışlarla estetik değerler oluşturma, üretken, problem çözen, bağımsız, girişimci, değişime açık bir kurumdur. Hayatta mutluluğun ve başarıların yüksek zekadan değil, duygusal zekadan geçtiği bilinmektedir. Kendi duygularının farkında olan bireyler yetiştirmek isteyen okul, çocukların her türlü duygunun farkına varmasını ve bu duygulardan utanmamasını istemektedir. Hissettiği duygudan utanmak, kişiyi kendine yabancılaştırır. Okul bünyesinde mutluluğu, kızgınlığı, sevgiyi yaşayan ve bu duygularını olumlu olarak ifade edebilen çocukları yetiştirmektedir. Okulun amacı, çocuklar bir sorunla karşılaştıklarında enerjilerini biriktirmemek ve zamanlarını doğru şekilde değerlendirmelerini sağlamaktır. Tam da bu yüzden,sorumluluğu çocukların almalarını sağlamaktadır. Çevre bilinci yüksek insanlar yetiştirmek isteyen bir okuldur. Öğrencilerin doğadan korkmak yerine onu anlam güzelliklerin farkına varsın, doyasıya yaşasınlar ki büyüdüklerinde bu güzellikleri korusunlar, görüşünü ön planda tutan bir okuldur.
Özel Çilek Gündüz Bakım Evi, sunduğu eğitim imkanları ile öğrencilerinin çok yönlü gelişimlerine katkıda bulunurken, temel olan okul öncesi eğitimde bütün eksiklikleri karşılamayı hedeflemektedir. Karşıyaka'daki adresi ile özel anaokulu, öğrencilerin doğru eğitim alabilmeleri için çalışma programlarını sürekli güncellemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

- Evet

Yorumlar

  • Veli

    Binanın şekli sınıflar yada oyuncak kalitesi değil ortamın sıcaklığı, psikoloğundan öğretmenine kadar okulu herkesin sahiplenmesi karar vermemizde en büyük etken oldu.

  • Veli

    Yenilikçi kadroyla fiziksel özellikleri yerli yerinde olan bir okul. sosyal psikolojik eğitsel sanatsal ve dil alanlarında aktivite ve ders programlarının önemi çok büyük. yakın ilgi alaka duyarlılıkları da okula olan güveni artırıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çilek Gündüz Bakım Evi İletişim Bilgileri

Yalı Mah. 6402 Sok. No:38/b Bostanlı Karşıyaka/izmir
0 232 336 05** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum