fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çocuk Dünyası Anaokulu

Özel Çocuk Dünyası Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Çocuk Dünyası Anaokulu Hakkında

3 ile 6 yaş aralığında bulunan öğrencilere okul öncesi eğitim hizmeti sunan Özel Çocuk Dünyası Anaokulu 15 kişilik sınıflarda eğitim imkanı sunmaktadır. Anaokulunda eğitim sabah 07.00’da başlamakta, akşam ise 19.00’da son bulmaktadır. İzmir Bayraklı'da okul öncesi eğitimi faaliyetlerine devam eden anaokulu 2010 yılında kuruldu. 12 ay boyunca kesintisiz eğitim imkanı sunan okul velilerle işbirliği ile eğitime devam etmektedir. Müstakil bir binada eğitim hizmeti veren okulda öğrenciler için farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Geniş bir bahçesi bulunan okulda yaz okulu programı da bulunmaktadır. İngilizce dil eğitimi verilen anaokulunda yemekhane, oyun alanı, revir ve uyku odası gibi fiziksel imkanlarda bulunmaktadır.
Özel Çocuk Dünyası Anaokulu öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek etkin öğrenmeyi mümkün kılmaktadır. Öğrenci sayısını dersliklerde az tutarak onlarla birebir ilgilenme imkanını artıran Çocuk Dünyası öğrencilerin gelişimlerini etkin bir biçimde sürdürmektedir. Bünyesinde bulunan psikolojik danışman-rehberlik hizmeti ile onların sorun ve problemlerini çözmekte, zihinsel gelişimlerini takip etmekte ve onları problem çözme konusunda bilinçlendirmektedir. İlkokul dönemine geçecek öğrenciler için hazırlık çalışmaları sürdürerek onların adaptasyon süreçlerini hızlandırmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çocuk Dünyası Anaokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Caddesi No:36 Bayraklı/izmir
0 232 347 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum