fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dikkatli Çocuk Akademisi

Özel Dikkatli Çocuk Akademisi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Dikkatli Çocuk Akademisi Hakkında

Özel Dikkatli Çocuk Akademisi, aile sıcaklığındaki yapısı ile öğrencilerin okul öncesi dönemdeki ihtiyaçlarını gidermek amacı ile hizmet vermektedir. Karşıyaka Bahçelievler'deki anaokulu, sunduğu eğitim programı ile 2 - 6 yaş arası öğrencilerin gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Tam gün ve yarım gün seçenekleri ile öğrencilerin öğrenim gereksinimlerini karşılamakta olan Özel Dikkatli Çocuk Akademisi, sabah 07.30'da kapılarını öğrencilere açmakta ve akşam 19.00'da bir sonraki gün görüşmek üzere öğrencilerine veda etmektedir. Öğrenciler özel anaokulunda, eğlenerek öğrenmekte ve sunulan bilgilerin kalıcılığı böylece sağlanmaktadır.
Özel Dikkatli Çocuk Akademisi okulun eğitim ortamlarını öğrencileri göz önünde bulundurarak donatmaktadır. Öğrenciler için etkin materyallerle donatılan dersliklerde öğrencilere branşında uzman eğitmenler eşlik etmektedir. Çağın gerekliliklerine göre yeniden hazırlanmış eğitim programı, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini sağlamaktadır. Öğrenciler, sosyal, kültürel ve akademik yönden gelişimlerini devam ettirmektedir.
Özel Dikkatli Çocuk Akademisi, bünyesinde yemekhane bulundurmaktadır. Bu sayede öğrenciler organik gıdalarla hijyenik bir biçimde hazırlanan yemeklere kolayca ulaşabilmektedir. Tam gün okulda olan öğrencilere günde üç öğün yemek verilirken, yarım gün okulda duran öğrenciler de iki öğün yemek imkanı bulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • "Çocuğum 3 yıldır güvenle gönderdiğim, ikinci evimiz. Eğitim kalitesi, tam zamanlı uzman psikolog gözetiminde çocuğumun gelişim takibinin yapılması, öz bakım becerilerinin kazandırılması konusunda çok yardımcı oldular. Emeğinize sağlık, Tijen Hanım, Gizem Hanım ve sevgi dolu öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dikkatli Çocuk Akademisi İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah, 1851/2. Sk. No: 11, 35600 Karşıyaka/izmir
0 232 247 72** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum