fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Dilek Yedirenk Anaokulu

Özel Dilek Yedirenk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Dilek Yedirenk Anaokulu Hakkında

Özel Dilek Yedirenk Anaokulu, İzmir'in Narlıdere ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu ile müstakil binasında ve ferah ve geniş sınıfları ile hizmet vermektedir. 8 kişilik sınıflarda eğitim gören öğrenciler kendilerini rahatça ifade edebilmektedirler. Öğrenci merkezli bir eğitim anlayışı benimseyen okulda, her bir öğrenciye farklı ve biricik olduğu bilinciyle yaklaşılır. Okulda kendine ait bir bahçe ve bahçe içerisinde yer alan oyun alanı bulunmaktadır. Okul çocukların en iyi öğrenme dönemlerinin okul öncesi dönem olduğunu bilmektedir.
Özel Dilek Yedirenk Anaokulu'nda öğrenciler yaş gruplarına uygun olarak hazırlanan eğitim programları ile öğrenim görmektedir. Branşında uzman eğitmenlerce sürdürülen eğitim programlarında öğrenciler çağın gerekliliklerini kazanmaktadır. Yenilikçi eğitim yaklaşımları ile öğrencilerin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Öğrencilerinin bilişsel, fiziksel, sosyal ve akademik yeteneklerini geliştirmek için, drama, akıl ve zeka oyunları, beden eğitimi, dans, satranç, jimnastik, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar etkinlikleri yapılmaktadır. Sanat atölyesi bulunan okulda sanat etkinliklerine oldukça önem verilmektedir. Bünyesinde yemekhanesi bulunan okulda çocuklar hijyenik bir ortamda öğünlerini tüketmektedirler. yemekler çocukların gerekli besin değerlerini almasına uygun olarak hazırlanmaktadır. Servis hizmeti de bulunan okulda çocuklar okula güvenli ve vaktinde ulaştırılmaktadır.
Özel Dilek Yedirenk Anaokulu'nun amacı kendini tanımış, kendi yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini geliştirmeye yönelik çalışan, özgüveni yüksek, empati kurmasını bilen, özgür düşünebilen ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, başkalarının düşüncelerine saygı gösteren, milli ve manevi değerler ile donanmış, akademik olarak kendini geliştirmiş, okumayı ve öğrenmeyi seven ve hayatı boyunca bunu sürdürebilecek bireyler yetiştirmektir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Dilek Yedirenk Anaokulu İletişim Bilgileri

Altıevler Mahallesi, Bahçe Sokak, No:61, Narlıdere/izmir
0 232 239 55** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum