fb
Özel Evim Anaokulu

Özel Evim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Evim Anaokulu Hakkında

Özel Evim Anaokulu 1981 yılından bu yana 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Okulun eğitim sistemi çoklu zekâ kuramına göre hazırlanmış olup. Okulda yabancı dil eğitimine büyük önem verilmektedir.
Özel Evim Anaokulu etkinlikleri arasında kültür, doğa gezileri, doğum günü kutlamaları, bale, modern danslar, folklor, drama etkinlikleri, satranç, İngilizce, yüzme, sosyal sorumluluk projeleridir. İzmir Buca mevkinde bulunan Özel Evim Anaokulu değerler eğitimi ile öğrencilerine sevgiye ve bilgiye dayalı bir eğitim sistemi kurmaktadır. Özel Evim Anaokulu yemekhanesinde sunulan yemekler okulda hazırlanmakta, öğrencilerin yaş gruplarına göre ihtiyacı olan besinleri karşılamak adına doğal ve taze besinlerle hazırlanmaktadır. Okulun eğitim sisteminde ana dil etkinlikleri, fen ve doğa çalışmaları ve matematik etkinlikleri ile mutfak atölyesi çalışmaları mevcuttur. Okulun beslenme programı organik besinler ile düzenlenmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Drama
Görsel Sanatlar
Dans

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi

Yorumlar

 • Veli

  Kesinlikle olayı ticari olarak düşünmeyen kendini yetiştirmiş kadrosu ile Atatürkçü, kaliteli eğitim veren ve çocukları çok seven öğretmenleri ile birlikte evlatlarımızı emanet edebileceğimiz evimizdi. 3 yıl boyunca kızım hiç sıkılmadan okula devam etti. Gitmemek için bir kez bile ağlamadı. Seve seve gittiği, halen de özlediği bir anaokuludur. Gözü kapalı olarak evlatlarımızı teslim edebileceğiniz bir okul .

 • Veli

  Deneyimli kadrosuyla ufacık yavrumuza hayatta lazım olacak her şeyi eksikliğimizi hissettirmeden samimiyetle, sabırla, sevgiyle öğrettiler. oyun alanları, çocuklara cazip hale getirebilmek için isimleri değiştirilmiş yemekler, gezi planları herşey çocuklar için düşünülmüş bir yer.

 • Veli

  Burayı tercih ederken ince eleyip sık dokuyarak karar vermiştik. Zaman geçtikçe Detaylı, titiz, özenli bakımlarını gördükçe iyi ki demeye başladık. Gözümüz arkada değil artık okul kadrosunun işini iyi bilen insanlardan oluştuğunu ve çocuklarımıza da nasıl eğitim vermesi gerektiğini iyi bildiklerinden eminiz.

"Özel Evim Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Evim Anaokulu İletişim Bilgileri

Hürriyet Mahallesi, 469. Sokak N:51, 35370 Buca/izmir, Türkiye
0 232 448 62** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Buca İlk Atılım Anaokulu Özel Okul
Özel Buca İlk Atılım Anaokulu

Öğretmenimize kızımızın kişisel ve sosyal gelişimine destek oldukları, gerek sağlıklı gelişmeler, gerekse sosyal gelişme...

Özel Bayındır Anaokulu Özel Okul
Özel Bayındır Anaokulu

Hem görünüşü hem eğitimi harika bir okul.

Özel Buca Gümüş Anaokulu Özel Okul
Özel Buca Gümüş Anaokulu

Çok güzel ve modern bir eğitim seviyesi de çok kaliteli öğretmenler özverili ve ilgili piyasadaki en kaliteli ve pahalı...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum