fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu

Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu Hakkında

Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu, İzmir'in Karabağlar ilçesinde bulunan okulunda 3 - 6 yaş aralığındaki öğrencilerine okul öncesi hizmetlerini sunmaktadır. Fiziki açıdan okul modern eğitim seviyesini yakalamış, donanımlı bir okuldur. Öğrencilerin okul öncesi eğitimlerde tam hazırlıklı olarak eğitim görmesi ve eğitimi sevmesi, okula alışması amacıyla çeşitli oyun ve eğlenceli görsel etkinliklerle dersler işlenmektedir. Tüm bu imkanlar dahilinde öğrenciler için, akıl ve zeka oyunları, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, dans, origami, jimnastik, robotik ve kodlama, el sanatları ve satranç gibi aktiviteler ve etkinlikler düzenlenmektedir.
Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu, öğrencilerinin sınıflarda ve okulda güvenle eğitim görmelerine önem göstermektedir. Bu bağlamda okulda 24 saat kayıt yapan bir kamera sistemi bulunmaktadır. Hijyen ve temizliğe de önem veren bu okulda öğrencilerin kullandıkları oyuncaklar ve derste kullanılan materyaller her etkinlikten sonra temizlenmektedir.
Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu, yabancı dil konusunda okul öncesi eğitime uygun bir sistemde Temel İngilizce eğitimi vermektedir. Bu eğitimler çocukların dil kavramını geliştirmek için müzik destekli ve eğitim gereçleriyle beraber zenginleştirilmiş şekilde devam ettirilmektedir. Öğrencilerini geleceğe milli ve manevi değerlerini bilen, toplumsal kuralları bilen, çevresine ve kendisine saygı ve sevgisi olan bireyler olarak yetiştirmek okulun temel amacıdır. Bu bağlamda Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, cumhuriyetin laik ve demokratik yapısını benimsemiş, milli ve manevi değerlerine bağlı, çağdaş, yenilikçi ve üretken bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gökyüzü Bahçesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Tahsin Yazıcı Mah. 9312 Sok. No:17A, Karabağlar/izmir
0 232 226 00** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum