fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gözde Oral Anaokulu

Özel Gözde Oral Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Gözde Oral Anaokulu Hakkında

İzmir Bayraklı’da okul öncesi eğitimi sunan Özel Gözde Oral Anaokulu 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan öğrencilere eğitim vermektedir. Anaokulunda eğitim 07.00’da başlar, akşam 18.00’da son bulur. Okulda sınıflar 15 kişilik olarak ayarlanmakta ve bu sayede öğrencilerin dersi anlayabilme olanağı arttırılmaktadır. Eğitimin hayatın tümünde olduğu fikrini öğrencilerine aşlamayı amaçlayan Özel Gözde Oral Anaokulu bu bağlamda eğitimlerini eğlendirerek öğretme temeline kurmuştur. Sıkılmadan eğlenen öğrenciler hem okulu sevmekte hemde hafızada kalan bilgileri daha uzun süreli olmaktadır.
Özel Gözde Oral Anaokulu'nda Yemekler okul mutfağında hazırlanmakta ve öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Yemekler hazırlanırken taze ve günlük besinlerin kullanılmasına dikkat edilmektedir. Et, sebze ve meyve ağırlıklı olarak hazırlanan yemek menüleri beslenme uzmanlarının kontrolünden geçmektedir.
Özel Gözde Oral Anaokulu yabancı dil konusunda alışıla gelmişten daha farklı bir eğitim vermektedir. İngilizce olarak dil eğitimi veren okul öğrencilerini temel bilgiler değil günlük hayatta yabancı dil kullanabilecek şekilde eğitmeyi amaçlamaktadır. Yaz okulu programının uygulandığı okulda bale, jimnastik, satranç, tiyatro ve gezi kulübü etkinlikleri düzenlenmekte ve öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine katkıda bulunulmaktadır.
Özel Gözde Oral Anaokulu'nda tam zamanlı yabancı dil eğitimi bulunmaktadır. Her çocuğun gelişimine ve yaş grubuna uygun plan ve programlar uygulanmaktadır. Değerler eğitimi Bayraklı bölgesindeki özel anaokulunda en önemli hedefler arasında yer almaktadır. Yemekler diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca yemek listeleri düzenli olarak ailelere bilgi verilmektedir. Özel Gözde Oral Anaokulu'nda öğrenim konusunda bilgi sahibi ve uzman eğitmen kadrosu ile yıllara dayanan bir eğitim tecrübesi bulunmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilere her şeyden önce sevgiyle ve saygıyla eğitim verilmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • Gk

  Öncelikle eğitimci tarafından açılan bir okul evet tedirgin başladım ilk etapta ama birkaçgün sonra alıştırma süreci bittiğinde iyiki gönderiyorum dedim çok teşekkür ediyorum Gözde hanım..sadece bir kreş değil kesinlikle okul öncesi gönderilebilecek kalite bir kurum öğretmenlerin nezaketinden mutfak çalışanına kadar hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum ve bu durumun daim olacağından dolayı bir anne olarak çok mutluyum bu yazıyı yazmamdaki amaç varsa benim gibi arayışta bulunan anneler onlara yardımcı olmak kesinlikle güvenle götürebilirsiniz çocuklarınızı..

 • Çocuğumu güven içinde, huzurla bırakabildiğim bir okul. Düzenlenen aktiviteler, etkinlik ve dersler açısından zamanın dolu dolu geçtiği, bu sırada da eğlenerek öğrenebildiği bir program uygulanıyor. Ayrıca beslenme saatlerinde ev yapımı, sağlıklı yiyecekler veriliyor. Oğlumun istekli ve severek gittiği bir okul olduğu için teşekkür ederim.

 • SY

  Çocuğumu güvenle emanet edebileceğim. Gerçekten eğitimin yapıldığı huzurlu iyi bir kadrosu olan bir okul. Gözde hanım çok tatlı ve iyi bir insan. Yılların deneyimiyle akademik başarıları olan bir eğitimcidir. Çocuklarımızı çok iyi tanıyarak yaklaşıyor... Benim çocuğum okula asla alışamaz diyordum ama şimdi okula koşarak gidiyor. Okul son derece temiz buna çok dikkat ediyorlar. Abur cubur yasak ve beslenme düzeni onlar için çok önemli. İyi ki bu okulu bulduk çocuğunum iyi bir eğitim aldığını görüp çok mutlu oluyorum. Herkese tüm kalbimle tavsiye diyorum içiniz rahat emanet edebilirsiniz..

 • GC

  Onlarca kreş araştırmalarım sonucu bulduğum en iyi kreş diyebilirim. Ders programları organik yemek mönü suyle kaliteli donanimli ogretmenleriyle güvenle Çocuklarımızi emenat edebileceğiniz gerçek bir eğitim yuvası. Müduresi mükemmel bir eğitimci. 3 yaşındaki oğlum ingilizce bircook kelime öğrendi 2 ayda.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gözde Oral Anaokulu İletişim Bilgileri

Osmangazi Mahalesi 597/5 Sok. Edinim Sitesi No:4 İç Kapı No:a Bayraklı /izmir
0 232 345 75** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum