fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gülbebeğim Anaokulu

Özel Gülbebeğim Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Gülbebeğim Anaokulu Hakkında

Özel Gülbebeğim Anaokulu, 1998 senesinden bugüne, 3-6 yaş öğrenciler için okul öncesi eğitim hizmeti veren kurum, İzmir’de, ilçesindeki tüm özel Anaokullarını temsil etmek üzere Bornova İlçe Milli Eğitim Komisyonu'na seçilmiştir. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen okul binasında, yazın klima kışın merkezi kalorifer sistemi ile çocuklar için sağlıklı ortam oluşturulmaktadır. Jimnastik, resim, müzik, gösteri ve sanat eğitimleri için ayrı salonlar bulunmaktadır. Okulda bir gün; erken gelenler için serbest oyun, sabah kahvaltısı, çember zamanı, planlı faaliyetler, öğle yemeği, oyun için boş zaman, planlı faaliyetler, Montessori materyalleri ve zeka oyuncakları ile çalışma, ikindi kahvaltısı, serbest oyun ve eve dönüş hazırlığı gibi çeşitli aktivitelerle dopdoludur. Özel Gülbebeğim Anaokulu’nda çocuklar her gün sınıfta öğretmeniyle büyük grup veya küçük gruplar halinde çalışır, küçük ve büyük motor gelişimi ve sosyal-duygusal gelişim faaliyetleriyle meşgul olurlar. Hava müsait olduğunda bahçede açık hava oyunları oynanır. Her hafta çocuklar yeni bir kavram, entelektüel bilgi, ses ve sayı ya da matematik kavramını öğrenirler. Uygulanan farklı etkinlikler bu dersleri güçlendirir. Dikkat ve algı materyalleriyle oynayarak kendilerini geliştirirler. Öğrenmeyi sevmeye yönlendirilen çocuklara, bilgiyi ezbere değil, somutlaştırılmış ve bunu bütünlük içinde aktaracak bir yöntem Montessori Eğitim Sistemi uygulanmaktadır. Eğitim programında; dünyada geçerliliği en yaygın olan; Scamper, Çoklu Zeka ve Aktif Öğrenme Yöntemlerinin yanı sıra fen ve matematik alanlarında GEMS programı uygulanmaktadır. Özel Gülbebeğim Anaokulu, her yaşa ayrı hazırlanmış olan Yap-uygula-pekiştir-YUP seti ve konsantrasyon ve zeka gelişimini destekleyen DGS setlerini kullanmaktadır.

Yorumlar (1)

  • MA

    Çocuklar için güzel, temiz bir ortam, sıcak ve sevgi dolu eğitim kadrosu. Yemekler taze ve kaliteli ürünlerden hazırlanıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gülbebeğim Anaokulu İletişim Bilgileri

Atatürk Mahallesi, 911. Sokak, No:46, Bornova / İzmir
0 232 374 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum