fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu

Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu Hakkında

İzmir Konak mevkiinde bulunan Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren Milli Eğitim Bakanlığı destekli olarak çalışan bir özel eğitim kurumudur. Okulun eğitim sisteminde var olan yöntemler çoklu zekâ kuramı, yaratıcı drama, Montessori ve aktif eğitim sistemidir. Okulun branş dersleri arasında kukla, tiyatro, yaratıcı drama, deney, gözlem, resim, hareket eğitimi, İngilizce, ilkokula hazırlık çalışmalarıdır. Okulun aile etkinlikleri, psikolojik danışmanlık, rehberlik, yaratıcı drama, bireysel danışmanlık ve anne- baba çocuk seminerleridir. Okulda üniteler ile uyumlu olarak kültürel ve bilimsel alan gezilerine yer verilmektedir. Özel gün ve haftalarda çocuklarla birlikte faaliyetlere ve kutlamalara yer verilmektedir.
Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu'nun esnek, dinamik yapıya sahip bir akademik takvimi vardır. Öğrencilerin öğrenme ve gelişimlerine göre şekillenen bu akademik yapı çok yönlü gelişim ve tam öğrenmeyi desteklemektedir.
Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu'nda tam zamanlı İngilizce öğretmeni bulunmakta ve kapsamlı İngilizce eğitimi verilmektedir. Okul-veli işbirliğine önem veren okulda atölyeler ve veli toplantıları düzenlenerek uzman psikolog yardımıyla ailelere seminerler verilmektedir.

Yorumlar

  • Veli

    Çocuklara insan ilişkilerini, haklarını en iyi şekilde öğreten kendilerini ve çevrelerini özgürce keşfetmeye cesaretlendiren sağlıklı bilişsel, psiko sosyal, bedensel gelişimlerinde en büyük destekçileri olan hocalarımız ne kadar teşekkür etsek az.

  • Veli

    Çocuklar için her şeyin ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü, çocuklar hakkında bilgilendirmenin aksamadığı, gönlümüzü ferah tutan eğitim kurumu.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Güzelyalı Civciv Anaokulu İletişim Bilgileri

56.sokak No:56 Güzelyalı-Konak/izmir
0 232 246 61** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum