fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İlk Atılım Anaokulu

Özel İlk Atılım Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel İlk Atılım Anaokulu Hakkında

Özel İlk Atılım Anaokulu İzmir'in Balçova ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan bir eğitim kurumudur. Özel İlk Atılım Anaokulu 3-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. Okulda ana dil etkinlikleri olarak şarkılı sayma teknikleri, tekerlemeler, okuma ve yazmaya hazırlık etkinlikleri, çizgi çalışmaları, mevcuttur. Ayrıca müzik eşliğinde bahçe oyunları, bowling, kim yok, öt kuşum gibi oyunlar oynanmaktadır. Günlük faaliyetler arasında el sanatları çalışmaları, kağıt üzerinde el ve ayak parmak baskıları.Alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu ile müstakil binasında ve ferah ve geniş sınıfları ile hizmet vermektedir. Kendine ait bir bahçesi ve bahçe içerisinde yer alan oyun alanı bulunmaktadır.
Özel İlk Atılım Anaokulu küçük yaştaki öğrencilerinin gelişiminin ve en iyi öğrenme dönemlerinin okul öncesi dönem olduğunu bilmektedir. Özel anaokulunun amacı kendini tanımış, kendi yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini geliştirmeye yönelik çalışan, öz güveni yüksek, empati kurmasını bilen, özgür düşünebilen ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, başkalarının düşüncelerine saygı gösteren, milli ve manevi değerler ile donanmış, akademik olarak kendini geliştirmiş, okumayı ve öğrenmeyi seven ve hayatı boyunca bunu sürdürebilecek bireyler yetiştirmektir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İlk Atılım Anaokulu İletişim Bilgileri

Korutürk Mh. Uygar Sk. No:3 Balçova - İzmir
0 232 277 22** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum