fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu

Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu Hakkında

Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirmektedir. Karşıyaka'da bulunan Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu, eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarının yanında Doğa Koleji kalitesi ile eğitim hayatına devam etmektedir. Geliştirdiği yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katıyor. Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası olmaktadır.
Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu, fiziksel yapısını öğrenciler için etkin kullanılabilen sağlıklı materyallerle donatarak, öğrencilerin eğitim ihtiyacını ve gereksinimlerini doğru bir biçimde karşılanmasını sağlamaktadır. Eğitimde teknolojik imkanların oldukça ilerlemiş imkanlarını kullanması ve bu doğrultuda teknolojiye yön veren yeni buluşlara imza atması ile içeriği benzersiz bir eğitim hizmeti sağlamaktadır. Özel Doğa Anaokulları'nda yetişen öğrenciler, edindikleri sağlam temel sayesinde başarıyı ömür boyu yaşıyorlar. Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu, araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile küçük yaştaki bir öğrencinin neler yapabildiğinin görüldüğü bir eğitim modeli uygulamaktadır.
Öğrencilerinin çok yönlü gelişimini temel alarak fen bilimleri, matematik, düşünce yeteneği, sosyal bilimler ve performans modüllerinden oluşan bir program uygulanıyor. Öğrenme heyecanı ve merakı ömür boyu süren, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen öğrenciler yetiştiriyor. Anaokulundan ortaokula kadar "Bilim Konsepti" ile eğitim veren Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji modern eğitim tekniklerini kullanarak bilim ufku geniş, katılımcı, öz güveni sağlam kültürel ve teknolojik birikimin egemen olmasını sağlayacak, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor. Doğa Okulları Bilim okullarıyla öğrencilerin merak ve öğrenme arzusunu geliştirmeye ve zenginleştirmeye yönelik fiziksel ve akademik imkanları sunuyor. Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu bu kampüs içerisinde yer alıyor.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmir Mavişehir 2 Doğa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Şemikler Mahallesi, Ahmet Kemal Baysak Bulvarı, 6500 Sok. No:12/a Karşıyaka/izmir
0 232 501 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum