fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kuzey Anaokulu

Özel Kuzey Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Öğlenci: 12:30/18:30

Özel Kuzey Anaokulu Hakkında

Özel Kuzey Anaokulu, İzmir'in Aliağa ilçesinde bulunan okul öncesi eğitimlerini modern şekilde sürdüren özel anaokuludur. Bünyesinde 3 - 6 yaş aralığındaki öğrencileri kabul etmektedir. 2016 yılında kurulmuş olan okulda öğrencilerin serbest zamanlarını etkili geçirebilmeleri için geniş ve ferah oyun alanları bulunmaktadır. Öğrencilerine sadece akademik anlamda değil aynı zamanda psikolojik ve fiziksel yönden eğitimleriyle çok yönlü gelişim sunan bir okuldur. Çeşitli dans etkinlikleriyle öğrenciler, eğlenceli zaman geçirirken öz güven ve sosyallik duyguları pekiştirilmektedir. Laboratuvar ve deney etkinlikleriyle algısı gelişen madde - materyal bilincini kazanmış öğrenciler, Özel Kuzey Anaokulu'nun kendine ait geliştirdiği eğitim sistemiyle yetiştirilmektedir. Bu eğitim sistemi MEB tabanlı ilerlemekte ancak okul eğitimlerini modern anlayışla harmanlayarak sunmaktadır. Her öğrencinin farklı yeteneklere ve farklı öğrenme gücüne sahip olduğunun bilincinde olan bu kurum, öğrencilerinin ileride mutlu bireyler olmasını amaçlamakta ve bu doğrultuda onları küçük yaştan yönlendirmektedirler. Pedagojik eğitim almış öğretmenler ve psikolojik danışmanlarla ilerlenen bu süreçte çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimleri incelenerek velilere düzenli aralıklarla raporlanmaktadır. Aynı zamanda çocuk gelişiminde ailenin yerinin önemini çok kez vurgulayan Özel Kuzey Anaokulu, velilerin çocuklarıyla daha sağlıklı iletişim kurabilmesi, çocukların ilgi alanlarına göre oyunlara yönlendirebilmesi gibi seminerler düzenlenmektedir.
Yemekhane hizmeti verilen bu kurumda öğrenciler için organik besinlerden meydana gelen eğlenceli tabaklar oluşturulmakta ve çocuğa dengeli ve sağlıklı beslenme konusunda alışkanlık kazandırılması amaçlanmaktadır.
Yabancı dil anlamında öğrencilerin okul öncesinde aldığı dil eğitimleri gelecekleri için büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu bağlamda Özel Kuzey Anaokulu öğrencilerine çeşitli görsel ve işitsel etkinliklerle temel İngilizce eğitimi sunmaktadır. Aynı zamanda yaz okulu ve oyun grubu gibi imkanlarıyla öğrencilerin eğlenerek öğrenmeye ara vermeden devam etmesi sağlanmaktadır. Tüm bu imkanlar dolayısıyla çevrede tercih edilen okul öncesi kurumlardan biri olarak yerini alan Özel Kuzey Anaokulu, çocukların güvenli bir şekilde ulaşımını sağlayabilmek için, servis annelerinin de bulunduğu servis hizmeti vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kuzey Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Mah. 532/1 Sk. No: 4A, Aliağa / İzmir
0 545 853 44** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum