fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mavi İnci Anaokulu

Özel Mavi İnci Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 12:00/18:30

Özel Mavi İnci Anaokulu Hakkında

2008-2009 eğitim öğretim yılında hizmete giren Özel Mavi İnci Anaokulu İzmir ilinde bulunmaktadır. Kurum Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermektedir. Okulda 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim verilmektedir. Çocukların gelişimsel alanları desteklenerek ilkokula ve hayata hazırlanmaktadırlar. Okul 4 katlı binada, müstakil bahçede hizmet vermektedir. Okulda etkinlik sınıfları, bekleme odası, oyun odası, bale, kukla ve drama odası, jimnastik ve spor odası, uyku odası, mutfak ve yemek salonu, fen ve bilgisayar laboratuvarları bulunmaktadır. Kurumda tam gün, geç tam gün, yarım gün eğitimleri verilmektedir. Kurum hafta sonu tatilleri ve resmi tatillerde kapalıdır. Kurumda aktif öğrenme, High Scope, çoklu zeka kuramlarına göre eğitim verilmektedir.
Özel Mavi İnci Anaokulu, okul öncesi dönemde öğrencilerinin eksik ve gereksinimlerini karşılamak amacı ile eğitim sağlamaktadır. Öğrenciler için oluşturulan eğitim ortamlarında öğrenciler etkin olarak bilinçlendirilmektedir. Öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimleri Bornova'daki anaokulunda aktif olarak sağlanmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin gelişimleri hızlı ve yoğun bir şekilde olmaktadır. Mavi İnci bu gelişmeleri doğru bir biçimde sağlamak amacı ile branşında deneyimli ve uzman eğitmenleri öğrenci hizmetine sunmaktadır.

Yorumlar

 • Veli

  Donanımı ve temizliğiyle bir adım öne geçmeyi başarmış çağdaş, kaliteli ve seviyeli eğitimin yuvası.

 • Veli

  Ev sıcaklığında, güler yüzlü insanların olduğu ve iş ciddiyetinin bir an olsun bile bırakılmadığı, sevgi dolu bir ortam da çocukların çok güzel şeyler öğrendiği bu yer için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 • ZF

  Örnek, çağdaş ve topluma yararlı bireyle yetiştirme yolunda yavrularımıza karakter eğitimini ve derslerini çok güzel öğretiyorsunuz. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı gönderebilirsiniz.

 • ŞP

  birlikte derslerin dışında çeşitli sosyal etkinlikler ve tiyatro faaliyetleri hiç ara vermeden yapılıyor olması ve ticari amaçlarının çok arka planda kalması tercih nedenimiz.

 • BY

  Güleryüzlü ve profosyonel eğitim anlayışlarıyla kendini çocuğun yerine koyabilen işini çok iyi yapan bir anaokulu. Herkesin emeklerine sağlık.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavi İnci Anaokulu İletişim Bilgileri

Kazım Dirik Mah. 372/10.sokak No:4 Bornova/izmir
0 232 339 95** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum