fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mavişehir TAD Anaokulu

Özel Mavişehir TAD Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Mavişehir TAD Anaokulu Hakkında

1951'den beri eğitim çalışmalarını devam ettiren TAD Preschool, Karşıyaka'daki adresi ile öğrencilerinin İngilizce temelli eğitim almasını sağlamaktadır. Öğrencilerinin farklılıklarına göre farklılaşabilen Özel Mavişehir TAD Anaokulu, onların çok yönlü gelişmelerini sağlamak amacı ile atölye hizmeti uygulamaktadır. Öğrencilerin sanatsal, kültürel ve akademik gelişimlerini hazırladığı eğitim çalışmaları ile karşılamaktadır. Uluslararası standartlarda eğitim hizmeti vermekte olan TAD, senelerin tecrübesi ve birikimi ile hayata daima hazır bireyler kazandırmaktadır.
Özel Mavişehir TAD Anaokulu, 8 farklı atölye ve 3 farklı bahçe alanı ile öğrencilerinin eğitim ihtiyacını ve gereksinimlerini karşılamaktadır. Bünyesine 2 ile 6 yaş arası öğrencileri kabul etmekte olan kurumda, her zaman öğrenci merkezli yaklaşımlar sürdürülmektedir. Okulda bulunan psikolojik danışman hizmeti öğrenci gelişimlerini yakından takip etmektedir. Sorun ve problem çözümlerini sağlamaktadır.
Özel Mavişehir TAD Anaokulu, verdiği eğitimle birlikte ülkenin geleceği olan öğrencilerin Türkçe ve İngilizce dillerini etkin olarak kullanabilmesini, kendini anlatabilmesi, paylaşımcılık yetisine sahip olabilmesi, öz güvenli, girişimci bireyler olarak ilköğretim dönemine geçmesini sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavişehir TAD Anaokulu İletişim Bilgileri

Yalı Mah. 6500 Sok. Mavişehir - Karşıyaka - İzmir
0 232 999 83** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum