fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu

Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 11:00/17:00

Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu Hakkında

Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu , 400 m2 bahçe (oyun alanı) ve 600 m2 kapalı olmak üzere tüm bölümleri 3-6 yaş arası öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş bir binada hizmet vermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, bilgisayar bölümleri, ilgi köşeleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde çok sayıda oyuncakla donatılmış oyun parkı, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur. 2016-2017 yılından Eğitime başlayan, Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu , yenilikçi eğitim anlayışı ve bilimsel temelli çalışma şekliyle birçok güncel eğitim sisteminin İzmir´deki ilk uygulayıcısı olmuştur. Öğrencilerine kattığı kişisel gelişim becerileri ile misyonunu tamamlayan Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu yetiştirdiği araştırmacı, kendine güvenen, nitelikli öğrencileri ile kalitesini kanıtlamaktadır.

Yorumlar

 • Ga

  Birkaç okul gezdikten sonra, çok titiz bir veliyim, zorlayıcı sorularıma ne t cevap verdiler. Dil gelişimi konusunda iyi olduklarını duymuştum. Pandemi sürecine kadar devam ettik. Gerçekten çok kısa sürede çocuğum konuşmaya başladı. Çok mutluyum, inşallah devam etmeyi istiyoruz.

 • T

  Tam anlamıyla eksiksiz bir okul olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Okulun proje bazlı çalışmaları başka hiçbir okulda olacağını zannetmiyorum. Teşekkürler sihirli eller

 • Gerçekten çok iyi bir okul,kendi çocuğum da 3 senedir burda eğitim görüyor.Menemende işini en iyi yapan Anaokulu

 • Ku

  Çok kaliteli bir okul profesyonel kadroya sahip tarım alanı mevcut çocuklarımız kendisi ekip kendileri topluyorlar ve çocuklarımıza hayvan sevgisini verebilmek için saglanilan ortam çok hoş tavuk, horoz,bıldırcın,tavşan,kedi çok tatlılar...

 • ik

  Okulun fiziksel şartları mükemmel.Yapılan etkinlikler yaş grubuna uygun.Yaparak yaşıyarak öğrenme metodu uygulanmasıda çok güzel.

 • Ms

  Menemenin standartlarının çok üzerinde çok büyük bir okul kendi doğal bahçe,tarım alani ve hayvanları bulunması çok büyük bir ayrıcalık.

 • R

  Okulun İzmir'de benzeri olmadığını düşünüyorum. Her konu da çok iyiler. Farklılık arayan çocuğunu verdiğinde aklı kalamayan bir veliyim ve doğru adreste yım. Tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Menemen Sihirli Eller Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi Yenilik Caddesi No:2/a Koyundere/menemen/izmir
0 232 846 10** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum