fb
Özel Natural Kids Academy Anaokulu

Özel Natural Kids Academy Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:00
Öğlenci: 12:00/19:00

Özel Natural Kids Academy Anaokulu Hakkında

Özel Natural Kids Academy Anaokulu , T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren okuldur. 1400 m2 alana sahip bir okuldur ve depreme dayanıklı müstakil binası bu alan içerisinde kurulmuştur. Okul öğrencilerin huzur ve güven içinde eğitim alabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Öğrencilerin özgür düşünebilen, yaratıcı düşünebilen, düşündüklerini ifade edebilen bireyler olması için çalışan bir okuldur. Eğitimin dört duvar arasında kalmaması gerektiğini düşünen eğitimcilere sahip olan okul, geniş alanları, bahçesi ve doğal alanlara yakın olması ve ekoloji ile iç içe olması çocukların en iyi şekilde eğitim almasını sağlamaktadır. Oyun ile öğrenme ve doğayla iç içe yetişen çocuklar geleceğe hazırlanmaktadır. Az kişilik sınıflarda Montessori destekli eğitimi ile 2-6 yaş arası hizmet vermektedir.
Özel Natural Kids Academy Anaokulu, yaz okulu eğitimi de vermektedir. Özel okul 12 ay boyunca öğrencilerin gelişimini sağlamak amacı ile hizmet vermektedir. Branşında uzman eğitmenlerle gelişimin her açıdan sağlandığı sınıf ortamları oluşturmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yoga
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • T. K.

  Fiziki konumu , ferahlığı etkileyici. Okuldaki pozitif enerji ve içten gelen güler yüzlü samimiyete karşılık vermeden duramıyorsunuz. Buradan çocuklarımızın gitmek istememesini şimdi daha iyi anlıyorum. Mutlaka bir kahve içmeye gidin derim.Doğa ile içiçe oluşu çok iyi fakat arabınız yoksa birazcık spor yapıp yokuş çıkmak zorunda kalabilirsiniz :D

 • M. Ö.

  İkiz çocuklarımı 3 ay önce yazdırdım. Çocuklarım çok mutlular. Öğretmenleri ,stajyer öğretmenleri ,yöneticileri hatta servis şoförü bile o kadar iyi. Okul cok güzel. Bence verilebilecek daha iyi bir anaokulu yok .Okul yaşlarına kadar devam ettirmeyi düşünüyoruz.

 • H. Y.

  Doğa ile iç içe oluşu güzel, okulun dış görseli, bahçeleri, eğitim anlayışı fark yaratıyor; öğretmenlerin özverili ve kibar oluşu da ayrıca takdire değerDaha merkezi bir yerde olabilseydi

 • B. K.

  Organik beslenmeye verdikleri önem benim için en önemli etkenlerden biriydi :) bahcesi ve ortamı çok sıcak , sahiplerinin cocuk konusundaki bilgileri takdire şayan...

 • . A.

  Okul çok ferah ve çok büyük. Çocuklarımız tek bir sınıfa bağlı kalmıyor. Böylelikle sıkılmıyorlar. Okulda her sey organik , temizlik ürünleri bile. Gıdalar köyden geliyor . Şeker tüketimi yok . okulun hemen yukarısında bölge sakinlerinin düzenlediği orman var. Burası oldukça güvenli. Cocuklarımız haftada 3 gün ormana etkinliğe gidiyorlar. Çalışanlar , yönetim çok cana yakın çok güleryüzlüler. Bir resmiyet yok daha çok aile gibiler. Bornova da gördüğüm en iyi okullardan birisi.

"Özel Natural Kids Academy Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Natural Kids Academy Anaokulu İletişim Bilgileri

Erzene Mah. 117/4 Sokak No : 1 Evka-3
0 232 375 30** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum