fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nisan Anaokulu

Özel Nisan Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:15
Öğlenci: 12:25/16:25

Özel Nisan Anaokulu Hakkında

Özel Nisan Anaokulu, öğrencilerine birebir ve çoklu zekaya dayalı eğitim vermektedir. Kurum 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere mevcutları sınırlı tutulmuş sınıflarda hizmet vermektedir. Bu sayede eğitimciler öğrencilerin her birini tanıma ve karakterlerini keşfetme fırsatı yakalamaktadır. Okulda küçük yaştaki öğrencilerin sosyalleşebileceği ortamlar yaratan oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu hizmetleri bulunmaktadır. Kurum bu uygulamalarıyla ve verdiği kaliteli okul öncesi eğitimle adından bahsettirmektedir.
Özel Nisan Anaokulu, öğrencilerinin karakterlerinin çok yönlü gelişimini desteklemek için birçok aktivite gerçekleştirmektedir. Düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artırılmaktadır. Böylece öğrencilerin okul öncesi eğitimden aldıkları fayda maksimum seviyeye çıkmaktadır. Branşında uzman öğretmenler tarafından ayrıca dans, halk oyunları, ebru ve el sanatları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin erken yaşta sanatsal faaliyetlerle tanışmaları amaçlanmaktadır. Okul öncesi dönemi öğrencilerin fiziksel gelişimi açısından oldukça önemlidir. Özel Nisan Anaokulu bu önemi gözeterek öğrencilerine yönelik jimnastik ve yoga aktiviteleri düzenlemektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu faaliyetler sayesinde fiziksel olarak aktif olmaktadır. Ayrıca bu aktiviteler öğrencilere esneklik kazandırmakta ve sporla iç içe bir hayat yaşamaları için teşvik etmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nisan Anaokulu İletişim Bilgileri

Alaçatı Mahallesi, 15053 Sokak, No:6, Çeşme / İzmir
0 501 335 11** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum