fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Oyun Dünyası Anaokulu

Özel Oyun Dünyası Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:00
Öğlenci: 12:00/19:30

Özel Oyun Dünyası Anaokulu Hakkında

İzmir Balçova’da 3-6 yaş aralığındaki öğrencilerin bulunduğu Özel Oyun Dünyası Anaokulu, binası ve bahçesi ile geniş bir alana sahip olduğundan hem bahçede hem de okul içinde küçük yaştaki öğrenciler, sınırları olmadan hareket edeceği geniş ve özgür eğitim alanları mevcuttur. Özel anaokulu, her bir etkinlik ve branş ders için ayrı bir derslik bulundurmaktadır. Okulda çocuklar tek bir alana sıkışıp kalmadan eğitim, öğretim ve gelişimlerini destekleyen etkinlikler ve dersleri yapabilmektedir. Açık ve kapalı oyun alanlarında da çocuklar için yeterli materyal bulunmaktadır. Çoklu zeka kuramı ile çocukların tüm duyu organlarını kullanarak yeteneklerini, zekalarını, becerilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm eğitim programları oyunlar ve uygulamalı etkinlikler eşliğinde verilmekte olup, çocukların eğlenerek ve konuları kavrayarak öğrenmeleri sağlanmaktadır.
Özel Oyun Dünyası Anaokulu'nda oyun temelli eğitim yaklaşımları ile öğrenim sürdürülmektedir. Fiziki yapısını öğrenci merkezli çalışmalar yapılarak oluşturmakta olan kurumda, ders programları da bu çalışmalar sonucunda oluşturulmaktadır. Branşında uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülen eğitimde amaç, etkin öğrenmeyi gerçekleştirerek öğrencilerini hayata hazırlamaktır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • ng

    2 yıldır oğlum bu okulda inanılmaz güzel bir okul.öğretmenler son derece ilgili alakalı ve alanlarında uzman kişiler.Biz çok memnunuz.Tüm okul yenilendi her yer mis gibi tertemiz.Ayrıca kurum sahibininde 2 oğlunun orada olması en önemlisi anne şefkati ile işini yapması mükemmel.Hiç bir gün gözüm arkada kamadı.İletişime geçmek bilgi almak o kadar kolay ki bizim diğer okulumuzda en büyük sıkıntımız buydu.iyi ki varlar. sonsuz teşekkürler...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Oyun Dünyası Anaokulu İletişim Bilgileri

Eğitim Mahallesi Ziya Gökalp Sokak No:26 Balçova/izmir
0 232 259 52** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum