fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Oyun Gemisi Anaokulu

Özel Oyun Gemisi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:30

Özel Oyun Gemisi Anaokulu Hakkında

3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan öğrencilere okul öncesi eğitimi veren Özel Oyun Gemisi Anaokulu'nda mobilyaların tamamı ahşap malzemeden meydana gelmektedir. Ahşap mobilyalarda kanserojen madde içermeyen boyalar kullanıldığından dolayı sağlıklıdır. İzmir’de eğitim veren okulda hijyene oldukça önem verilmektedir. Zemin döşeme ahşap parkeden yapılmış olup hijyen için en kullanışlı malzemedir. Oyuncaklar ve kullanılan malzemeler Kaya Grup Temizlik tarafından dezenfekte edilmektedir. Çocukların sağlıklı gelişimi için uygun olan ortam ve materyallerin kullanılmasına önem verilmektedir. Özel Oyun Gemisi Anaokulu'nda hazırlanan yemeklerde besin değerleri dikkate alınmakta ve taze, günlük ve tescilli markalardan alınmış malzemeler kullanılmaktadır. Böylece çocukların sağlıklı ve dengeli beslenmesine imkan tanınmaktadır. Çoklu zeka eğitimi modeli uygulanan okulda haftanın 5 günü müzik, drama, jimnastik, bale, seramik dersleri verilmektedir. Çoklu zeka modeli her bir çocuğun farklı öğrenme biçimleri ve farklı yetenekleri olduğu gerçeğinin bilincinde hareket edilir. Satranç dersleri ise haftada 1 gün öğrencilere verilmektedir.
Özel Oyun Gemisi Anaokulu Montessori, Çoklu Zeka Modeli gibi yaklaşımlarla öğrencilerinin okul öncesi dönemde eğitimi en doğru ve etkin bir biçimde alması aynı zamanda gelişimini her açıdan desteklemek adına çalışmalar sürdürmektedir. Oyun Gemisi Anaokulu ilkokul dönemine geçecek öğrencileri için çalışmalarını çeşitlendirmekte ve böylece adaptasyon sürecini hızlandırarak hayata hazır bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bayraklı özel anaokullarından birisi olan özel kurum, 15 kişilik sınıflarda öğrencileri ile birebir ilgilenme fırsatını artırmakta ve gelişimlerini yakından takip ederek etkin bir öğrenim ortamı oluşturmaktadır. Özel Oyun Gemisi Anaokulu, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, yaşam boyu öğrenmekten kopmayan, etkili iletişim kurabilen, her yönüyle nitelikli bir yaşam süren geniş bir vizyona sahip ama aynı zamanda yerel değerlere bağlı, mutlu, sevgi dolu bireyler yetiştirmektir.

Özel Oyun Gemisi Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Özel Oyun Gemisi Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Oyun Gemisi Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  15
 • Özel Oyun Gemisi Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 18:30 şeklindedir.
 • Özel Oyun Gemisi Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Oyun Gemisi Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Oyun Gemisi Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Oyun Gemisi Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmamaktadır.

Özel Oyun Gemisi Anaokulu Yorumları (9)

 • Mc

  3 yaşında oğlumu kreşe yaZdirmak için okul araştirmasi yaparken tavsiye üzerine oyun gemisi okuluna gittim ön görüsme güzel geçince hande hanımla tekrar görüştük ve oğlumun kaydını yaptırdım hande hanım elinden geldiği kadar yardımcı oldu her zaman da yardımcı olmaya devam ediyor iyiki oyun gemisini tercih etmişiz oğlum çok mutlu öğretmenlerimizi çok seviyoruz sonuna kadar bütün güzel yorumları hakediyorlar kendi çocukları gibi her biriyle ayrı ayrı ilgileniyorlar çalısırken hiç aklımız kalmıyor gönül rahatlığıyla çocuklarımızı bırakabiliyoruz çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum

 • EK

  Merhaba oğlum 2 yaşından beri özel oyun gemisi ana okulunda Hande Hanım başta olmak üzere bütün öğretmenler ve çalışan personeller çok güler yüzlü ve çok ilgililer okul içi bahçe her yer tertemiz her yer sterilize ediliyor. Herşey ev yapımı bu konuda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. oğlumu okula bıraktığımızda gözüm arakada kalmıyor . Eğitimi ise çok iyi ingilizce satranç robotik kodlama deney günleri. Eğitim hayatına burada başladığımız için çok mutluyum. İyiki varlar herşey için çok teşekkür ederiz.

 • Bir anne olarak 4 yaşındaki kızıma kreş ararken tesadüfen rastladım oyun gemisine Hande hanımla ilk görüşmeden sonra dedim ki tamam bu okula gözüm kapalı bırakırım ben yavrumu ve öylede oldu 3 yıl boyunca 1 gün bile gözüm arkada kalmadı. Sonsuz sevgi saygı ve güvenle geçirdik 3 yılı. Eğitim yemek temizlik hepsi işinin ehli insanların elinde herkese tereddütsüz tavsiye edebilirim

 • Gz

  Oyungemisi için 2. Ailemiz diyebilirim Hande hanım başta olmak üzere tüm öğretmenler ve çalışanlar çok ilgililer. Her konuda her türlü desteği veriyorlar. Eğitim hayatına burada başladığımız için çok mutluyum umuyorum ki kızım bütün eğitim hayatında böyle öğretmenlerle karşılaşır. Emeğimize yüreğinize sağlık

 • GC

  Kızımın okul fobisi vardı, cok kaygılı çekingen bir yapısı var. okula ilk başladığındaki haliyle suan arasında dağlar kadar fark var. OyunGemisi sayesinde oldu bunlar. Keske buyuk kızımın zamanında da tanısaydık Hande hanimi ve degerli ogretmenlerını..

 • YU

  Birçok anaokulu araştırmalarım sonucunda karşılaştığım en iyi anaokulu diyebilirim. Akademik yaklaşımları , yemeklerinin kalitesi ile ogretmenleriyle güvenle çocuklarımızi emenat ettiğimiz anaokulu. Büşra Hanım mükemmel bir eğitimci. 4 yaşındaki kızım ingilizce epey - kelime öğrendi.

 • hg

  okulun kurucusu çok iyi birisi ve çok anlayışlı hande hanıma teşekürler böyle bir kurumda olduğu için çünki herkese çocuk emenet edilemez çocuğun 2 ci evi diyebilirimsüper bi yer

 • FB

  Ben kızımı yaz okulundan kayıt ettirdim ve bu yıl devam ediyor. (2 yaşından beri bir sürü kreşe gittik )Okulun kurucusu Hande Hnm, tüm öğretmenleri ve çalışan personelleri güler yüzlü çok ilgiler. Okulun içi bahçe her yer tertemiz (düzenli aralıklarla sınıflar oyuncaklar oyun alanları strelize ediliyor) Yemekleri kesinlikle çok güzel besleyici (Ev salçası, ev yapımı kompostolar, ev yapımı makarna erişteler yediriliyor) çocuklara bu benim için çok önemliydi. Eğitimi ise kesinlikle çok iyi deney günleri, çocuklara matematiği oyunlarla öğretiliyor, (okuldan eve boş kağıda karalanmış kağıtlarla gelmiyor) Öğretmenleri çok kıymetli (Ögretmenimiz kızımı sabahları sarılıp öperek teslim alıp veriyordu) İyi ki kızımı bu okula vermişim okula bıraktığımda gözüm arkada kalmıyor kızımda severek gidip geliyor (Özellikle hande hanım çocuklarla çok ilgili yakından takip ediyor )okulun olumsuz bulduğum yönleri KESİNLİKLE YOK . Çok fazla İLGİLİLER.

 • DE

  Yavrumuzun böyle başarılı bir okulda olması çok güzel. Başarılı ve güvenilir bir okul öncesi kurumusunuz. Rahatça size bırakabiliyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Oyun Gemisi Anaokulu İletişim Bilgileri

Adalet Mahallesi, 1643/6. Sokak, No:6A/1, Bayraklı/İzmir,
0 232 335 1827
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum