fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Rota Anaokulu

Özel Rota Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Rota Anaokulu Hakkında

Özel Rota Anaokulu, öğrencilerine okul öncesinde bir şeyler öğretmek değil bir şeyler başarmalarını sağlamak üzerine eğitim programı uygulamaktadır. Karşıyaka'da yer alan anaokulu, verdiği eğitim ile onların kendilerine özgü dünyalarını oluşturmalarına olanak sağlamaktadır. Okul öncesi dönemde öğrenci gelişimini en üst seviyeye çıkarmak ve tamamlayıcı bir eğitim hizmeti oluşturmak sadece okulla mümkün kılınmamaktadır. Özel Rota Anaokulu, aile katılımları ile desteklediği yaklaşımlarını, öğrencilerin gelişimini en üst seviyeye çıkarmak amacı ile uygulamaktadır. Aile, okul ve öğrenci üçgeni içerisinde gelişen öğrenci sağlıklı ve sistematik bir biçimde öğrenim görmektedir.
Özel Rota Anaokulu, yaratıcı sanat faaliyetleri düzenlemektedir. Bu eğitim modeli öğrencilerin bütünsel gelişimlerini destekleyici temeller üzerine kurulmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin gerçek dünyayı görmelerini sağlamak ve sunulan bilgilerin pekişmesini sağlamak amacı ile gezi ve gözlem etkinlikleri hazırlamaktadır.
İlköğretim dönemine hazırlık çalışmaları da Rota Anaokulu'nda yapılmaktadır. Fen ve doğa çalışmaları, proje çalışmaları ve portfolyo sunumları yapılmaktadır. Öğrencilerin hem akademik yönden hemde sanatsal ve kültürel yönden gelişmiş, çağdaş ve başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Rota Anaokulu İletişim Bilgileri

1691 Sokak No:20-20/a Alaybey / İzmir
0 232 366 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum