fb
Özel Sarı Papatya Anaokulu

Özel Sarı Papatya Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel Sarı Papatya Anaokulu Hakkında

Özel Sarı Papatya Anaokulu , İzmir'in Balçova ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan bir anaokuludur. Alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu ile müstakil binasında ve ferah ve geniş sınıfları ile hizmet vermektedir. Kendine ait bir bahçesi ve bahçe içerisinde yer alan oyun alanı bulunmaktadır. Okul çocukların en iyi öğrenme dönemlerinin okul öncesi dönem olduğunu bilmektedir. Özel Sarı Papatya Anaokulu'nun amacı kendini tanımış, kendi yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini geliştirmeye yönelik çalışan, öz güveni yüksek, empati kurmasını bilen, özgür düşünebilen ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, başkalarının düşüncelerine saygı gösteren, milli ve manevi değerler ile donanmış, akademik olarak kendini geliştirmiş, okumayı ve öğrenmeyi seven ve hayatı boyunca bunu sürdürebilecek bireyler yetiştirmektir.
Özel Sarı Papatya Anaokulu'nun eğitimdeki temel amacı, öğrencileri gereksinimlerini okul öncesi dönemde onlara aktararak, hayata; mutlu, başarılı, geleceğe faydalı nesiller yetiştirmektir. Bünyesine kabul ettiği 3 ile 6 yaş arası öğrencilerin bilişsel, duyuşsal, sosyal ve kültürel yönden gelişmelerini destekleyerek ilkokul dönemine hazır hale getirmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları

Yorumlar

  • C. K.

    oldukça ilgili, şevkatli öğretmenleri var. temizlik konusunda hassas, oyuncakları çeşitli ve yeni. yemekleri her gün kendi bünyesinde özel olarak yapılıyor. Tüm Milli bayramlar özel bir hassasiyetle kutlanıyor. Atatürk sevgisi aşılanıyor. kişilik gelişimi ve değerler eğitimi çok yerinde... Kızım ile çok mutluyduk, şimdi oğlum için yine birlikte olmayı planlıyorum.bahçesi biraz daha büyük olsa süper olurdu :)

"Özel Sarı Papatya Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Sarı Papatya Anaokulu İletişim Bilgileri

Teleferik Mah. Uzun Hasan Sok. No:3 A/7
0 232 278 04** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum