fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şemikler Anaokulu

Özel Şemikler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 12:00/18:00

Özel Şemikler Anaokulu Hakkında

Özel Şemikler Anaokulu, İzmir'in Şemikler bölgesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan bir kurumdur. 3-6 yaş arası eğitim veren okul, 08:00 ve 18:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Özel Şemikler Anaokulu'nda, öğrencilerin bireysel farklılıklarını ve bulundukları yaş özelliklerini dikkate alarak her yaş grubunda farklılaşan etkinlikler uygulanmaktadır.
Şemikler'de bulunan özel anaokulu 3,4 ve 5 yaş öğrencilerine zeka oyunları temel eğitimleri sunumu yapmakta ve özellikle öğrencilerin görsel algı, algıda seçicilik ve alternatif çözüm yolları bulma becerilerinin gelişmesini sağlamaktadır. Özel Şemikler Anaokulu 3,4 ve 5 yaş grubu etkinlikleri çoklu zeka kuramını temel alarak hazırlanmaktadır. Bununla birlikte öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine destek olmaktadır. Özel anaokulunda, öğrencilerin; çevresinde olanları fark etmesini, merak ettiği konulara ilişkin sorular sormasını, araştırmasını, keşfetmesini ve oynayarak öğrenmesini sağlamaya yönelik çalışmalar sürdürülmektedir. Böylece ezbere dayalı öğrenme yerine anlamlı öğrenme gerçekleştirilmiş oluyor. Sunulan bilgilerin bütünlüğü ve kalıcılığını sağlamak adına çeşitli aktivite, faaliyet ve etkinliklerle eğitim programlarını desteklemektedir.
Özel Şemikler Anaokulu, öğrencilerinin besin ihtiyacını bünyesinde bulundurduğu yemekhane ile sağlamaktadır. Okulda organik besinlerle hijyenik ve sağlıklı ortamlarda hazırlanan yemekler, yemekhanede öğretmenler eşliğinde öğrencilere sunulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

- Çoklu Zeka Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • Af

    Herkese tavsiye ederim.neden mi.o kadar çok neden var ki:) öncelikle sevgi var kucak dolusu:)saygı var:) ilgi var:)var da var...o kadar güzel günlerimiz geçti ki öğretmenlerin,yönetimin ilgi ve alakası bir çocuğum daha olsa kesinlikle özel şemikler anaokulu derim:)mutlaka anaokulu düşünüyorsanız kesinlikle burayı ziyaret etmelisiniz:)biz çok mutlu ayrıldık:)mutlu ayrıldık derken çok üzüldük ama evladımdaki olumlu tutumları davranışları görünce çok mutlu olduk:)o güzel emekleriniz için,evladımın kalbine dokunabildiğiniz için gerek müdüre Zehra hanıma:) öğretmenlerimiz başta yelda hanıma ve esra hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki varsınız:) ve hep var olun:) sizleri çok seviyoruz:))Eksik yanlarının olduğunun düşünmüyorum. 4 4 lük okul:))

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şemikler Anaokulu İletişim Bilgileri

6275 Sokak No 68/a Şemikler Karşiyaka, 35560 Karşıyaka/izmir
0 505 854 99** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum