fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sercan Gülen Gözler Anaokulu

Özel Sercan Gülen Gözler Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 12:30/18:30

Özel Sercan Gülen Gözler Anaokulu Hakkında

İzmir Karabağlar semtinde iki katlı bahçeli müstakil bir binada hizmet veren Özel Sercan Gülen Gözler Anaokulu, çocukların sosyal, fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimleri ile birlikte ilkokula ve hayata hazırlık eğitimleri veren bir okuldur. Okulda eğitimcilerin ve yöneticilerin önceliği çocukların sevgi dolu bir ortamda bulunmalarını sağlamaktır. Mutlu, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olarak yetişen çocuklarla yapılan spor ve sanat etkinliklerinde onların el becerilerinin gelişmesi, yaratıcı düşünce yapılarının gelişmesi, beden ve kas gelişimlerinin sağlanması, kendilerini ifade edebilme yeteneklerinin gelişmesi gibi unsurların desteklenmesi amaçlanmıştır. Çocuklara verilen İngilizce ve ilkokula hazırlık branş derslerinde onların öğrenme becerileri ve bireysel farklılıkları dikkate alınarak hazırlanmış olan uygulamalı etkinlikler ve oyunlar eşliğinde dersler işlenmektedir. Çoklu Zeka Modeli'ni benimseyen okulda, her çocuğun farklı ve bireysel öğrenme stili olduğu göz önünde bulundurularak eğitim verilmektedir. Özel Sercan Gülen Gözler Anaokulu, çocukların gelişimi için gerekli tüm imkanları onlara sunmaktadır. 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere yaşlarına uygun etkinliklerle gerekli kazanımlar verilmeyi amaçlamıştır. Akıl ve zeka oyunları, drama, görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar, bale, halk oyunları, satranç, bilişim kulübü, seramik kulübü, müzik kulübü gibi etkinliklerle çocukların gelişimleri desteklenmektedir. Okulda çocukların organik beslenebileceği yemekhane bulunmaktadır. Çocukların fiziksel ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ayrıca uyku odası ve bahçe de bulunmaktadır. Okulda yaz okulu hizmeti ve oyun grubu da bulunmaktadır. Çocukların gelişimlerini takip ederek velileri bilgilendiren rehberlik hizmeti de çocuklara her daim destek olmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

Yorumlar (2)

  • Veli

    Yavrumuza okul ararken tedirginlik ve güvensizlik içerisindeydim. Bir arkadaşımın referansı ile sizlerle tanıştık. Çocuğumun şimdi öz güveni yerine geldi sayenizde, sosyalleşmeye başladı, artık düzenli olarak evde de yemeklerini yemeye başladı. o kadar memnunum ve mutluyum ki iyi ki de sizin ailenize katıldım.

  • Veli

    Kızımıza okul ararken çevremden duyduklarım üzerine okulunuza geldim. Gezdiğim onca okulun arasından en sıcak işini bu kadar severek yapan başka bir okul görmedim. Kararımızı verdik artık sizinleyiz kısmetse.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sercan Gülen Gözler Anaokulu İletişim Bilgileri

Basın Sitesi Mahallesi, 163. Sokak, No:22, Karabağlar/izmir
0 232 231 26** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum