fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sevgi Durağı Anaokulu

Özel Sevgi Durağı Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Sevgi Durağı Anaokulu Hakkında

İzmir Buca Koop.’ta okul öncesi eğitimi sunan Özel Sevgi Durağı Anaokulu 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan öğrencilere eğitim vermektedir.
Anaokulunda gün içerisinde ana dil etkinlikleri, sanat etkinlikleri, serbest zaman etkinlikleri, okuma yazma hazırlık çalışmaları, fen doğa ve matematik, müzik etkinlikleri gibi pek çok etkinlik faaliyeti yürütülmektedir. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetiyle çocukların gelişimleri, problemleri ve olası ihtiyaçları takip edilmekte ve velilerle bu bilgiler paylaşılmaktadır.
Özel Sevgi Durağı Anaokulu bünyesinde her ay çevre gezileri, belirli gün ve hafta kutlamaları, aile katılım seminerleri gerçekleştirilmektedir. Okulda bulunan yemekhane sayesinde öğrencilere taze ve organik besinlerden hazırlanan besinle sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği şeklinde sunulmaktadır. Beslenme programları çocukların sağlıklı gelişimlerini destekleyecek besin değerlerine göre oluşturulmaktadır
Okulda çocukların rahatça oynayacakları ve deşarj olacakları oyun alanı ve bahçesi bulunmaktadır. Spor alanında da çocuklar fiziksel aktiviteler yapabilmekte ve fiziksel gelişimlerine de katkı sağlanmaktadır. Müzik, satranç, akıl oyunları, jimnastik, seramik ve bale okulda gerçekleştirilen etkinliklerdir. Bunların yanında görsel sanatlar, el sanatları, dekoratif sanatlar, kesme yapıştırma ve boyamam etkinlikleri gibi sanatsal etkinlikler de yapılmaktadır.
Özel Sevgi Durağı Anaokulu’nda İngilizce dil eğitimi her gün verilmekte ve öğrencilerin temel İngilizceyi konuşması ve anlaması amaçlanmaktadır. Öğrencilerin bir sonraki kademe olan ilkokula geçerken İngilizce yetkinliklerini kazanmaları amaçlanmıştır. Okulda yaz okulu programı da uygulanmaktadır. Bu kapsamda yüzme, basketbol, satranç gibi eğlenceli aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca çocuklarını belirli saatlerde okula getirerek gelişimlerini desteklemek isteyen veliler için oyun grubu hizmeti de verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevgi Durağı Anaokulu İletişim Bilgileri

Buca Koop. Mahallesi, 1419. Sokak, No:4/a-B, Buca / İzmir
0 232 453 53** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum