fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Simgem Anaokulu

Özel Simgem Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/12:00
Öğlenci: 12:00/19:00

Özel Simgem Anaokulu Hakkında

Özel Simgem Anaokulu; 2-6 Yaş çocuklarına hizmet veren, kaliteli eğitimi ile öz güvenli, mutlu ve sorgulayan öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen eğitim programları ile hizmet vermektedir. Menderes bölgesindeki özel anaokulu, küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerini her açıdan sağlayarak geleceğe en doğru biçimde hazırlanmalarını amaçlamaktadır.
Özel Simgem Anaokulu'nda her bir öğrenci sevgi ve saygı ile karşılanarak kendilerini evde hissetmesi sağlanmaktadır. Öğrenci merkezli çalışmalar sonucunda oluşturulan eğitim programlarını branşında uzman eğitmenler sağlayarak gelişimlerini doğru biçimde etkilemektedir. Özel anaokulu, deneyimli, güler yüzlü, eğitimli ve mesleğinin farkında olan kadrosu ile mutlu, güvenli, huzurlu, sevgi dolu, gözleri parlayan geleceğin yıldızlarını yetiştirmeye yönelik çalışmalar sürdürmektedir.
Özel Simgem Anaokulu öğrencilerin gelişimlerinin doğruluğunu sağlamak, eğitim alanında oluşabilecek problemlerin önüne geçmek, öğrencileri ilgi ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirmek amacı ile psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Reggio Emilia Yaklaşımı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • an

  geçen sene başka bir okuldaydık hiç memnun kalmadık sonra tavsiye üzerine simgem anaokuluna gittik 5 aydır çocuğum burada ve çok memnunum ilk defe eğitimi bukadar önemseyen ve gerçekten uygulayan öğreten bir okul gördüm.ilk çocuğumda gaziemirde bir okuldaydı ama hiç bir okulda simge hanım kadar eğitimi ve çocuğu önemseyen ciddiye alan alanında bilgili biriyle karşılaşmadım. gönül rahatlığıyla çocuğumu bırakıyorum. okul çok temiz yemekleri bol ve doğal köyden yaşlı teyze yumurta getirdiğinde okuldaydım çok hoşuma gitti. hep böyle devam edin sizler gibi dürüst insanlara ihtiyacımız var. herşey için çok teşekür ederim.

 • a

  Harika ve güvenilir bir okul. kesinlikle tavsiye ederim. simge hanım iyiki sizinle tanışmışız çocuğumuz emin ellerde.

 • z

  çok temiz ve hijyen güleryüzlü ekibiyle ve eğitimiyle harika bir okul herkese tavsiye edebileceğim bir oku. menderesin en iyi oku zaten bence burası. iyiki çocuğumu verdiğim yer.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Simgem Anaokulu İletişim Bilgileri

Kasımpaşa Mah.233 Sok. No 16/a Menderes İzmir
0 553 782 22** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum