fb
Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu

Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu

0212 963 0179
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Okul Saatleri: 07:30/18:30
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu Hakkında

Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu, İstanbul Kemerburgaz’da bulunmakta olup çevreye duyarlı, merak eden, sorgulayan, sosyal, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmekte ve öğrencilerinin eğitimlerinin ileri seviyelerinde başarıyla devam etmelerini saylayan bir eğitim hizmeti vermektedir. Okul fiziksel imkan...

Devamını Oku

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü
İzcilik
Binicilik Kulübü

Yorumlar

 • S. K.

  Arkadaşımız olan bu okula giden başka bir öğrenci velisi sayesinde tanışmış olduğumuz Maple Bear ilk andan itibaren bizde çok büyük bir güven oluşturmuştur. Oğlumuz okula gitmeye başladıktan sonra kendisinde her gün gördüğümüz gözle görülür değişim ve gelişim kararımızın doğruluğunu ispatlamıştır. Akabinde yaşı itibariyle erken olduğuna inandığımız küçük oğlumuzu da bu yaklaşım ve güvene dayalı olarak okula göndermiş olup onda da aynı gelişimi görüyor olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. Herkesin buna benzer bir fikri olmakla birlikte çocuklarının eğitimi konusuna hassasiyet gösteren tüm ebeveynlerin lokasyonu uyması durumunda bu okulla konuşmadan karar vermemesini naçizane tavsiye ederim.

 • N.

  Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu'da öğrencilerin tüm ihtiyaçlarının karışılanması işini severek yapan eğitmenleri ve personelleri bulunmaktadır. Öğrencilerle birebir özel olarak ilgilenilmektedir. Eğitim şekli öğrencilerin akıllarında kalacak şeklide görsel, fiziksel ve el becerilerini geliştirici şeklide desteklenmektedir.

 • Ö. A.

  2 yıldır güvenle oğlumu bu okula gönderiyorum. Öğretmenlerin ilgili, sevgi dolu ve anlayışlı yaklaşımlarından çok memnunum. Çocuğum okula mutlu gidip geliyor.

 • ı. g.

  okulumuz gerek öğretmen kalitesi gerek ingilizce eğitim seviyesi açısından çok çok iyi, yepyeni pırıl pırıl geniş sınıflarda ders yapıyorlar ve okula her zaman çok mutlu gidip geliyor...

 • D. D.

  Kızımız iki yıldır bu kurumda, daha 21 aylıkken kreşe başlattık. Çocuklara dayatmalardan uzak, kişisel gelişimlerine saygı göstererek eğitim vermeye çalışıyorlar, çocukların mutluluğu ön planda. İngilizce eğitiminden çok memnunuz. Okulun eğitim materyalleri sıra dışı ve yaratıcı bir mantıkta kurgulanmış. Öğretmenler ve idari kadro dış görünümüne özenli ve temiz. Orman içinde, sınıfları ferah geniş. Zamanla olanaklarını ve sosyal faliyetlerini de en üst seviyeye çıkaracaklarından şüphem yok çünkü çok çalışan bir idari kadroya sahipler.

 • T. Y.

  Yabancı dil eğitimi, sınıfların geniş ve ferah olması...

 • C. I.

  yabancı dil ve akademik eğitimçalışma saatleri

 • Ş. U.

  Maple Bear, dünyanın da çok önemsediği Kanada Eğitim Sistemine sahip bir okuldur. İlk yılı olmasına rağmen bu sistemi en mükemmel şekilde çocuklarımıza verdiğini düşünüyorum ve çocuğumun gelişimde de izliyorum. Diğer önemsediğim özelliği ise Atatürk ilkelerine bağlı, kendi kültürüne ve global değerlere saygılı, yabancı dil olan İngilizceyi uygulamalı olarak etkin bir şekilde kullanan, Aile Ortamının yaşandığı harika bir kurumdur. Bunun yanısıra, araştırmacı ve özgüvene sahip, sanata saygılı - duyarlı, sportif nesiller yetiştirmek için gerek sınıf öğretmenleri gerekse branş öğretmenleri ile destekleyerek, amaçlanan eğitimin üst düzeyde yapıldığını düşünüyorum. Çocuğuma gösterdikleri şefkat ve ailemize gösterdikleri nezaket için tüm Maple Bear ailesine çok teşekkür ederiz. Okul gezileri ile biraz daha aktivitelerin desteklenmesi olarak ekleme yapabilirim.

 • A. D.

  Öğrenci ve çözüm odaklı, 3 yaşından itibaren kızımızı gönül rahatlığıyla emanet ettiğimiz, her geçen gün ciddi gelişimine ( özellikle İngilizce) katkılarını gördüğümüz, herkese tavsiye edebleceğim bir anaokuludur.

 • H. H.

  Çevreye duyarlı, merak eden, sorgulayan, sosyal, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmekte ve öğrencilerinin eğitimlerinin ileri seviyelerinde başarıyla devam etmelerini saylayan bir eğitim hizmeti vermektedir.

"Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu İletişim Bilgileri

Mithatpaşa Mh. Davutpaşa Cd. No:58-60-62, 34075 Kemerburgaz, Eyüp, İstanbul
0212 963 0179
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu Hakkında

Maple Bear Kemerburgaz Anaokulu, İstanbul Kemerburgaz’da bulunmakta olup çevreye duyarlı, merak eden, sorgulayan, sosyal, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmekte ve öğrencilerinin eğitimlerinin ileri seviyelerinde başarıyla devam etmelerini saylayan bir eğitim hizmeti vermektedir. Okul fiziksel imkanları bakımından nitelikli bir eğitim hizmeti ve güvenli bir ortam için gerekli koşullara sahiptir. Müstakil binada hizmet verilmekte olup geniş bir bahçeye sahiptir. Milli Eğitim Bakanlığı anaokullarında her çocuk başına 1.5 metrekare kapalı alan olmasını öngörmekte olup Maple Bear Anaokulu’nda her çocuk başına 3 metrekare kapalı alan düşmektedir. Sınıflar maksimum 15 kişilik olup her çocukla tek tek ilgilenilmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerle çalışan anaokulunda, her çocuğun öğrenme kapasitesinin farklı olduğu bilinciyle dersler işlenmektedir. Ezberci bir eğitimden uzak kalınarak çocuklara öğrenmeyi öğreterek hayat boyu fayda sağlayacak temellerin atılmasını sağlamaktadırlar. Okulda verilen branş dersleri arasında İngilizce, matematik, fen ve teknoloji, yaratıcı faaliyetler, beden eğitimi dersleri yer almaktadır. Okul müfredatı Kanada eğitim sistemine uygun olarak düzenlenmiştir. Okulda öğrencilerin sağlığının olumsuz yönde etkilenmemesi için temizlik hassas olunan konulardan biridir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Yıldız Çocuk Anaokulu Özel Okul
Özel Yıldız Çocuk Anaokulu

Eyüp Alibeyköy bölgesinde planı tamamen okula uygun yapılmış olması. Diğer okullar gibi evden bozma bir yer değil. Bir d...

Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu Özel Okul
Özel Kemerburgaz Bilgi Kozası Anaokulu

Çocuğumu oyun grubuna gönderdim kendi çocukları gibi ilgileniyorlar. tuvalet eğitimi de veriliyor. Çok memnun kaldık ve...

Özel Özlenen Çocuk Anaokulu Özel Okul
Özel Özlenen Çocuk Anaokulu

Fiziksel imkanları çok iyi diyebilirim bir anaokulunda olması gereken her şey var okulda sınıfları donanımlı bahçesi de...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum