fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Afacan Akademi Anaokulu

Özel Afacan Akademi Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Afacan Akademi Anaokulu Hakkında

2-6 yaş asındaki çocukların bulunduğu Özel Afacan Akademi Anaokulu, İstanbul Avcılar’da bahçeli müstakil binasında hizmet vermektedir. Çocukların fiziksel, sosyal, zihinsel ve beden gelişimlerini en üst seviyede gelişimini sağlayacak özel eğitim programları ile hizmet veren okuldaki eğitmenler profesyonel çalışanlar olup, çocuklara hem eğitmenlik hem de rehberlik yapmaktadırlar. Yaz okulu uygulaması bulunan okul yılın 12 ayında da açıktır. Yaz okulunda öğrencilerin senenin yorgunluğunu atarken çeşitli spor faaliyetleri ile eğlenirken öğrenmesi sağlanmaktadır. Çocukların yaş gruplarına, öğrenme yetilerine, beceri yeteneklerine bağlı uygulanan özel eğitim programları ile çocukların her yönden eğitim ve gelişimleri desteklenmektedir. Özel Afacan Akademi Anaokulu 'nda spor ve sanat etkinliklerine ayrıca önem verilmekte olup, tüm çocukların haftalık programlarında bu etkinliklere dönüşümlü olarak yer verilmektedir. Çocuklarla yapılan gezi etkinlikleri sayesinde çocuklar gezerek ve görerek yeni bilgiler öğrenmekte ve eğlenceli zaman geçirmektedirler. Gezilerde öğrencilere öğretmenleri refakat ederek öğrencilerin güvenliğini sağlarlar. Okulda verilen hizmetler arasında yemek, güvenlik, temizlik de yer almaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Yemekler sağlıklı besinlerden ve hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Öğrencilerin sağlıklı beslenmesi desteklenirken temiz bir ortamda da ders işleyebilmeleri için okul personeli tarafından tüm alanlar düzenli olarak temizlenmektedir. Öğrencilerin güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli önlemler alınmış olup öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir.

Yorumlar

 • EY

  Okullarla ilgili öyle skandallar duyuyoruz ki çevremizden bir okula güvenip de küçücük kızımızı nasıl emanet edeceğiz diye çok endişeleniyordum. Okul seçerken çok titiz davrandık bize en çok uyan okul burasıydı. Hiç bir sorun yaşamadık işini titizlikle yapan bir ekip var çok memnunuz

 • FD

  Çocuğumu bu okula gönnderiyorum yazları da yaz okuluna gidiyor okuluna o kadar alıştı ve seviyor ki ilkokula başladığında nasıl ayrılacak diye korkuyorum zaman zaman. Öğretmenleri ve okul yöneticisi çok ilgili veliler de sık sık okulda bulunuyor çeşitli sosyal faaliyetler yapılıyor. Bizim ikinci yuvamız oldu diyebilirim

 • DB

  Bol bol gezi etkinlikleri yapıyorlar çocuğum çok sevdiği ve heyecanlandığı için ve hocaları da gezilerde çocukları asla yalnız bırakmadığı için çocuğumu gönül rahatlığıyla gönderiyorum ve bu durumdan çok memnunum. zaten okulda güvenlik çok sıkı çocuklarımıza kendi çocukları gibi bakıyorlar.

 • Veli

  Ailelere sıcacık yaklaşımınız, çocukların gelişimini ve onların mutlu olması önemseyen anlayışınıza yavrumu emanet ederken gözümüz hiç arkada değil. Bizim gönlümüz rahat, tüm ekip bir aile gibisiniz siz de, Herşey için iyi ki varsınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Afacan Akademi Anaokulu İletişim Bilgileri

Denizköşkler Mah. Dr.sadik Ahmet Caddesi No:103/1 Avcilar/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum