fb
Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi

Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi

0212 963 0170
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 0-6
Okul Saatleri: 07:30/19:00
Psikolojik Danışman
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi Hakkında

İstanbul Bahçelievler de bulunan Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi kendine güvenen, donanımlı, lider kişiler yetiştirmektedir. Okul 07.30 ve 19.00 saatleri arasında eğitim hizmeti vermektedir. Okulda sunulan rehberlik hizmeti ile çocukların kişilik özellikleri analiz edilmekte, ço...

Devamını Oku

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Hayvanat Bahçesi
Sera
3D Odası
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Arapça
İbranice
İtalyanca
Rusça
Ermenice
Japonca

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Yoga
Badminton
Beden Eğitimi

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Kaya Tırmanışı
Seramik Kulübü
Planetarium - Gök Bilimi
Kodlama

Yorumlar

 • F. G.

  Okulun yeni sahibi ünlü bir işadamı ve vizyoner birisi olduğundan dolayı tercih etmek için araştırdığım bir anaokulu. Yeni internet siteleri de çok güzel ama yorum yapacak bir yer bulamadığım için burayı seçtim. Göz ardı edilmemesi gereken taze kan niteliğinde bir kurum.

 • E. G.

  Güvenli bir ortamda çocukların erken yaşta tanışmaları gereken iyi ve güzel olanın ne varsa biricik öğretmenlerimiz sayesinde yavrularımızn gelişimi adına yaptıkları şeyler gerçekten görmeye değer.

 • M. A.

  Çocukların kendilerini keşfetmeleri için uygun ortamın sağlanması gibi sıradışı ve yenilikçi bir eğitim anlayışını biz velilere çocuklarımıza kazandırdığınız için binlerce kez şükranlarımızı sunarız.

"Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi İletişim Bilgileri

Çobançeşme Mahallesi Mithat Paşa Caddesi Toptaşı Sokak No:10 Yenibosna/istanbul
0212 963 0170
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.
Ad Soyad *
E-mail *
Telefon *
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 20 85

Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi Hakkında

İstanbul Bahçelievler de bulunan Özel Kaşif Çocuk Akademisi Anaokulu Yenibosna Şubesi kendine güvenen, donanımlı, lider kişiler yetiştirmektedir. Okul 07.30 ve 19.00 saatleri arasında eğitim hizmeti vermektedir. Okulda sunulan rehberlik hizmeti ile çocukların kişilik özellikleri analiz edilmekte, çocukların grup içinde sınıf içinde yaşadıkları sorunlar çözülmeye çalışılmakta ve her çocuğun öğrenme biçimi ortaya konulmaktadır. Okulda yemekhane, oyun odası, uyku odası, bahçe ve atölye bulunmaktadır. Okulda yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Çocukların ulaşımlarını kolaylaştırmak için servis hizmeti mevcuttur. Okulda ebru, satranç, halk oyunları, akıl oyunları, temel ahlaki eğitim dersleri, Türkçe dil eğitimi, İngilizce eğitimi verilmektedir. Yaz okulunda yüzme, at binme, buz pateni eğitimi verilmekte aynı zamanda sanatsal ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Okulda çocukların hangi zeka tipine sahip olduğu tespit edilerek müzik, görsel sanatlar, bilim ve sosyal alanlardan ona uygun olanın seçilmesine yardımcı olunmaktadır. Yıl boyunca dört ayrı dönemde çocuklara bilim, sanat, keşif ve tutum geliştirmesi karnesi verilen okulda, okul bitiminde mezuniyet belgesi verilmektedir. Eğitim 3 katmanlı bir yapıdan oluşmaktadır. Eğitim süreci boyunca öğrenci bilgi, beceri ve tutumlarda istenilen yönde değişim olması beklenir. Bu hususta Kâşif Çocuk Akademisinin anlayış ve yaklaşımları şu şekildedir. Doğayı sevdirir, Dil ve Düşünce becerilerini arttırırız. Değerlerimiz ile Duyarlılıklarımızla bir bütünüz, El becerileri ve Estetik becerilerini harmanlar, Etik değerleri Eğitimin merkezine yerleştiririz, Bilim ve Bilgi’yi Bütünleşik eğitim anlayışımızla öğretiriz, İrfan ve İnsan merkezli tutum geliştirmeye odaklanırız. Türkiyeliyiz. Bu Topraklardan beslendik, bu Toprakları bereketlendireceğiz. Okulun kendine özgü eğitim değerleriyle çocuklara İnsanoğlunun dünyadaki varlık sebebi, kendinden başlayarak tüm evreni keşfetmesidir. Bu nedenle tüm eğitim öğretim esasları insanın bu yürüyüşüne eşlik edecek şekilde tasarlanmalıdır.İnsanoğlu dünyada mutluluk, sükûn(huzur) bulmaya çalışır. Eğitim kişinin huzur ve mutluluğuna katkı sağlayacak içerik ve yöntemlere haiz olmalıdır.İnsanı analitik yöntemlerle anlamlandırmak mümkün değildir. Eğitim insanı bir bütün olarak kapsamalı,bir bütün olarak ele almalıdır. (Duygu, akıl, beden) anlayışları öğretilmektedir.

Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Okul
Özel Ataköy Anaokulu Müdüründen servis şoförüne kadar pırıl pırıl insanların çalıştığı anaokulu. Öğretmenlerimiz zaten canımız ;)
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Melodi Anaokulu Çocuklara şevkatle yaklaşan, en zor durumlarda bile kırılmalarını istemeyen bizleri aratmayan süper öğretmenlerin olduğu...
Hemen İncele
Özel Okul
Özel Oğuzkaan Koleji Bahçelievler Anaokulu öğrencilere her zaman etkinliklerle ve eğitimleriyle yeni şeyler katmayı başarabilen mükemmel bir okul
Hemen İncele
5815 Farklı Okuldan
Uygun Olanı
Bul!