fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu Hakkında

İstanbul Tuzla da bulunan Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu'nun eğitimde ki amacı, araştıran, sorgulayan, kendi kendine kararlar veren, empati kurabilen, kendini rahat bir şekilde ifade edebilen, grup içinde çalışma yeteneğine sahip olan, grup içinde ortak kararlar alabilen, alınan kararları uygulayabilen bireyler yetiştirmektir. 20 kişilik sınıflarda çocukların rahat hareket edebilmeleri ve kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri amaçlanmıştır. Okulda 2 ve 6 yaşındaki çocuklara eğitim hizmeti verilmektedir. Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu 08.00 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okuldaki psikolojik danışmanlık hizmeti ile çocukların var olan sorunları tespit edilir ve bu sorunları çözüm yolları aile bireyleri görüşülür. Çocukların sınıfa daha kolay adapte olmaları için yardım çalışmaları yapılır. Rehberlik servisi ile her çocuğun kişisel özellikleri, zihinsel gelişimleri gibi durumlar tespit edilir ve okulda eğitim programı olarak ortak bir uygulama planlanır. Böylece bütün çocuklar eşit eğitim almış olurlar. Okulda uyku odası, beden eğitimi odası, revir, oyun odası, bahçe, yemekhane, sınıflar, rehberlik odası, lavabo ve tuvalet bulunmaktadır. Okul çocuklarda dengeli beslenme alışkanlığını yer etmek için sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı vermektedir. Okulda bulunan güvenlik hizmeti ile okulun giriş çıkışları sürekli kontrol edilmektedir. Ayrıca güvenlik kameraları ile okul 7/24 izlenmektedir. Okul servisi ve hostesi sayesinde çocuklar güvenli bir şekilde evden okula, okuldan eve gitmektedirler. Çocuklar velileri dışında hiç kimseye teslim edilmemektedir. Okul eğitim hizmetine ara vermeden yaz okulu uygulaması ile eğitime devam etmektedir. Türkçe dil eğitimi ile çocuklar ana dillerinin tüm özelliklerini öğrenmekte, ana dillerini daha doğru ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlarlar. Türkçe dil eğitiminin yanında İngilizce eğitimi verilmektedir. Türkçe eğitim ile İngilizce eğitim bir arada verilir. Böylece derslerden alınan verim en üst seviyelerde olur. Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu'nda Çocukların fiziksel, ruhsal, sosyal ve zihinsel gelişimlerini hızlandırmak için bale ve modern dans eğitimi verilir. Ayrıca okulda çocuklara farklı yörelere ait bazı danslarda halk oyunları eğitimi ile öğretilmektedir. Çocukların grup içinde bulunmaları, bir grup içinde ortak kararlar almaları ve bu kararları uygulamaları için satranç, gezi ve müzik kulübü bulunmaktadır.

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  20
 • Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 08:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu yaş aralığı nedir?
  4-6
 • Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu Yorumları (3)

 • AT

  Çevrede pek çok özel kolej ve butik anaokulu gezmiş ve beklediğimizi bulamayıp hayal kırıklığı yaşamış bir veli olarak Bilfen son görüştüğümüz ve çok da bir beklentiyle görüşmeye gitmediğimiz bir okuldu. Ancak başta okul müdürü Esra Hanım' ın ilgisi ve deneyimi bizi çok etkiledi. Tüm kadro size orada çocuklarımız için ellerinden geleni yaptıklarını hissettiriyorlar. Gerçekten çocuğumuz burada okuduğu için çok şanslı olduğumuzu hissediyoruz. En önemlisi de kızım öğretmenlerini çok seviyor ve okuluna her gün gitmek için can atıyor.Kızımın bir eleştirisi var okulla ilgili sadece, tuvaletlerin daha renkli olmasını istiyormuş. Beyaz yerine rengarenk kapılar ve lavabolar olabilirmiş : )

 • Veli

  Bu okulda çocuğu okuyan kimsenin şikayetini duymadım. Dışardan fiyat ile şikayetler var sadece. Her zaman farkını ortaya koyan bir kurum bence. Önümüzdeki dönem bilfeni düşünüyoruz :)

 • Veli

  Küçücük çocuklara biraz fazla yüklendiklerini düşünüyorum. İyi eğitim vereceğiz diye…

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kurtköy Bilfen Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Tepeören Mahallesi, Karadağ Caddesi, No:8 Tuzla/İstanbul
0 216 706 6892
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum