fb
Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu

Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu

0 216 706 6874
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu Hakkında

2 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere okul öncesi eğitimi veren Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu İstanbul ilinin Çekmeköy semtinde bulunmaktadır. Çocukların kişilik temellerinin atıldığı en önemli dönem olan okul öncesi döneminde alınan eğitimin gelecek hayatı etkilediği düşüncesiyle eğitime çok önem verilmektedir. Öğrencilerin çok yönlü gelişimini sağlayan etkinliklere önem verilmektedir. Kurumda kendine güvenen, kendine ve başkalarına saygı duyan, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına da saygı duyan, vicdan ve ahlak düzeyi gelişmiş, sorgulamacı, katılımcı, hangi zekaya ya da zeka alanlarına sahip olduğunu bilen, yaratıcı bireyler yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Okulda sınıflar çocukların yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre belirlenmektedir. Çalışan anneler kolaylık açısından 07:30-19:00 saatleri arasında açık olan Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu 'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte sanat, bilim ve matematik ağrılıklı aktiviteler yapılmaktadır. Matematik ağrılıklı aktiviteler ile çocuklarda problem çözme, veri analizi, algı ve etkileri anlama, keşfetme becerileri arttılırken sanat ve bilim aktiviteleri ile çocuklara kendini ifade etmeleri öğretilmekte, ilginç deneyimler, doğa fenomenlerini gözlemleme, sohbeti geliştirme, yorum yapma ve sorular sorma için birçok fırsat tanınmaktadır Ayrıca okulda bale, ebru, folklor, halk oyunları, satranç etkinliklerine yer verilmekte, öğrencilerin çok yönlü gelişimi hedeflenmektedir. Spor dersleriyle çocukların motor gelişimini ve sağlıklı yaşam alışkanlığı kazanmasını desteklemektedirler. Ayrıca okulda yemekler hijyenik koşullarda hazırlanmakta olup çocukların dengeli beslenme alışkanlığı kazanması adına sağlıklı ürünlerden yapılmaktadır. Okulun kendi yemekhanesinde hazırlanan yemekler gün içerisinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün olarak çocuklara sunulmaktadır. Temelinde çocuklara çok dilli eğitim imkanı sunmak olan Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu 'nda İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Mandarin Çincesi, Türkçe, Almanca ve Rusça dil eğitimleri verilmektedir. Bu özelliği okulu diğer kurumlardan önemli derecede ayırmaktadır. Çok dilli eğitim programı çocuğun doğal dil öğrenme yoluna dayanan, tercümeye ihtiyaç duymadan 6 dilde eşsiz şarkılar ve danslar sunan benzersiz bir programdır. Çocukların dönem boyunca duyabilecekleri tüm imkanları bünyesinde bulunduran Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu 'nun sunmuş olduğu hizmtler arasında güvenlik ve serviste bulunmaktadır. Okul güvenlik konusunda titiz olup çocuklar velileri dışında kimseye emanet etmemektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Konferans Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme

Dil Olanakları

Çince
Fransızca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Rusça

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • Veli

  İngilizceyi bi kenara bırakın, İtalyancayıda aynı keyifle öğrenmesini seyretmek bizim için inanılmaz. En güzel olan yanı ise eğlenerek ve oynayarak, keyifle öğrenmeleri. Helen Doron Erken İngilizce yönteminin en iyisi olduğuna ikna olduk. Deneyimlerimiz son derece olumlu. Doğaldır ki sadece yöntem değil, öğretmen de çok önemli.

 • Veli

  Genelde yurtdışından gelen aileler tercih ediyor çünkü dil eğitimi hem dünya standartlarında hem de çocuk-bebek bakımından gerçekten iyi anlayan bir ekibi var. Erken yaşta dil eğitimine önem veren aileler için uğramadan karar vermeyin diyeceğim bir kurum

 • Veli

  Sadece İngilizce çok iyi öğretildiği için değil, birçok yeni arkadaş edinebildiği ve diğer bebeklerle oynamaktan büyük zevk aldığı için. Oğlum yaşındakiler için birçok yeni ve uygun etkinlik var. Her şey için iyi ki varsınız.

 • Veli

  Yavrumuzu11 aylıkken Baby’s Best Start programına başlattık. O günden beri miniğimiz her hafta ders zamanı geldiğinde etrafa mutluluk saçıyor.

"Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Prestij Koleji Helen Doron Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Çavuşbaşı Cad. No 108 Çekmeköy / İstanbul
0 216 706 6874
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Maple Bear Çekmeköy Anaokulu Özel Okul
Özel Maple Bear Çekmeköy Anaokulu

Verdikleri hizmetlerde en iyisini yapmayı, kendisiyle barışık, topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi ve öğrencilerinin e...

Özel İleri Nesil Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel İleri Nesil Okulları Anaokulu

Hem anaokulunda hem de ilkokulda çocuğum var. Anaokuluna zaten çok inanarak çocuğumuzu vermiştik. İlkokulda da gayet don...

YAPA Çekmeköy Anaokulu Özel Okul
YAPA Çekmeköy Anaokulu

Doğanın içinde ve temiz havada tavukları ve tavşanlarıyla çocuk odaklı eğlenceli bir okul. öğretmen ve kurucu ekibi çok...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum