fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilfen Park Anaokulu

Özel Bilfen Park Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Bilfen Park Anaokulu Hakkında

Bilfen okulları ailesinin anaokulları içerisinde yer alan Özel Bilfen Park Anaokulu, İstanbul Çekmeköy’ deki adresinde sizlere hizmet vermektedir. Bilfen okullarının standardına sahip olan okulda çocukların tüm ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanması için gerekli fiziksel koşullar yer almaktadır. 4-6 yaş arasındaki çocukların bulunduğu okulun çalışma saatleri sabah 08.00 akşam 18.00 saatleri arasındadır. 3-4 yaş çocukları için onlara özel uyku odaları bulunmaktadır. Bina içerisinde yer alan kütüphane, revir, yemekhane, bilgisayar odası ve oyun alanları çocukların kullanımına açıktır ve onların kullanımına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Özel Bilfen Park Anaokulu'nda çocukların kullandığı tüm materyaller, oyuncaklar ve oyun parkları çocuk sağlığını tehdit etmeyen özel malzemelerden üretilmiştir. Okulun kendisine ait bahçesinde yer alan oyun alanları ve oyun parkı, tüm çocukların kullanabileceği yeterliliktedir. Çocukların taşındığı ve yönetmeliklerde yer alan çocuk servisi kurallarını eksiksiz bulunduran servislerde çocukların sorunsuz yolculuk yapmalarına refakat eden yardımcı bir öğretmen bulunmaktadır. Okul içerisinde ve bahçede, çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak amacıyla özel güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Bina içerisinde, çocuklara yüzme dersleri ve su etkinliklerinin yapıldığı bir havuz bulunmaktadır. Özel Bilfen Park Anaokulu tüm alanlarda olduğu gibi havuzda da hijyen koşullarının en yüksek düzeyde sağlanması için özen gösterilmektedir. Okuldaki tüm çocukların seviyelerine uygun etkinlikler ve oyunlarla İngilizce dersleri verilmektedir. İngilizce derslerinde öğretilenlerin kalıcı olması için gün içerisindeki etkinliklerde İngilizceye önem ve yer verilmektedir. 5-6 yaş gurubuna ilkokula hazırlık branş dersleri, onların seviyelerine uygun etkinlik, oyun ve uygulamalarla verilmektedir. Tiyatro ve drama etkinlikleri çocukların yaratıcılık yönlerini geliştirmekte, öğrendiklerini özel günlerde sahnede sunan çocukların özgüvenleri gelişmektedir. Son teknoloji ile donatılmış okulda, çocukların da bilim ve teknoloji ile ilgili yeni bilgiler verildiği bilişim kulübü derslerinde çocukların çağa ayak uydurmalarına destek olunmaktadır. Müzik kulübü etkinliklerinde çocuklar basit müzik aletlerini çalmayı öğrenmektedirler. Özel Bilfen Park Anaokulu'nda aynı zamanda grup halinde ve solo olarak şarkılar söyleyen çocuklara ritim duygusu öğretilmektedir. Ailelerin de katılımının sağlandığı gezi etkinlikleri ile çocuklar gezerek ve yerinde görerek yeni bilgiler öğrenmekte, aileleri ile birlikte kaliteli zaman geçirebilmektedir.

Yorumlar (5)

 • KG

  Fiyat performans açısından bizden tam puan aldı. Oğlum da okulda çok mutlu öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor. Onun gelişimi de bizi mutlu ediyor. Rehberlik hizmetinden de çok memnunuz onu da esgeçmemek lazım.

 • KB

  Kendisini kanıtlamış köklü bir okul. Verilen eğitim hizmeti olsun Fiziksel koşulları olsun mükemmel. Yemekler sağlıklı ve hijyenik koşullarda hazırlanıyor. Güvenlik üst seviyede. Çocukların rahatı ve mutluluğu için her şey düşünülmüş.

 • EA

  Bilfen Parktan çok memnunuz. Kaliteli eğitim Denince bu bölgede akla gelen okulların başında geliyor. Okul binasında ve bahçesinde her şey mevcut kusuzsuz fiziksel koşullarıyla ve tecrübeli öğretmenleriyle en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar.

 • Veli

  Bilfen ile ilgili olumsuz yorumlar okula daha adım atmamış kişilere ait genelde. Benim kızımın Bilfen Park Anaokulu'ndaki 3. Yılı ve halen haftasonları neden okul yok dediği oluyor. . İlköğretimde de eğer çocuk okulda gerçekten mutsuz ise daha mutlu olacağı bir okula devam etmesini tavsiye ediyorlar ama bunu yapmayan okul zaten yok...

 • Veli

  Okula çocuklarını gönderen veliler memnun. Her sınıfta bir İngilizce öğretmeni mevcut. Bahsedildiği gibi ağır bir eğitimi olduğunu düşünmüyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilfen Park Anaokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Tuğra Sok. No:5, Çekmeköy/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum